Skip to Content

شناسه : 35228309
کارشناس مسائل سیاسی در اردکان مطرح کرد


معاون سابق سیاسی سپاه الغدیر استان یزد، گفت: فتنه دشمنان در دهه فعلی ماهیت ترکیبی شامل جنگ روانی، جنگ اقتصادی و گاهی همراه با تهدید نظامی جهت مرعوب ساختن و اخذ امتیازات مختلف از ملت ایران است.

به گزارش اردکان گویا؛ «سرهنگ محمود زارع» در طی نشست سیاسی و بصیرتی در جمع بسیجیان شهرستان اردکان ضمن گرامیداشت سالروز واقعه تاریخی مباهله، گفت: امیدواریم در مباهله ای که در عصر حاضر در بین دشمنان ظالم و نظام مقدس جمهوری اسلامی رخ داده یکی از حاضرین و فعالین در جبهه حق باشیم.

معاون سابق سیاسی سپاه الغدیر استان یزد با تشریح برنامه ریزی های سیاسی، نظامی، فرهنگی و اقتصادی دشمن علیه ملت ایران در طول 40 سال، اظهار کرد: دشمنان ما هر 10 سال یک بار با ایجاد یک بحران و فتنه شکننده سعی در بازگشت ملت ایران از آرمان ها و ارزش های انقلابی خود داشتند که همیشه این بحران آفرینی های آنان شکست خورده است.

وی، تصریح کرد: دشمنان در دهه 60 از طریق ترور، جنگ و کودتا، در دهه 70 از طریق ایجاد فتنه و غائله ای شبیه به کودتای 28 مردادماه علیه دولت مصدق و در دهه 80 از طریق ایجاد یک فتنه گسترده با استفاده از همه نیروهای خود شامل رسانه ها، مافقین، سلطنت طلبان، بهایی ها و حتی سفارت خانه ها در صدد ضربه زدن به جمهوری اسلامی بوده اند که همواره خود آنها ضربه خورده اند.

کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه امروز در دهه چهارم انقلاب شکوهمند اسلامی قرار داریم، اذعان کرد: فتنه دشمنان در این دهه ماهیت ترکیبی شامل جنگ روانی، جنگ اقتصادی و گاهی همراه با تهدید نظامی جهت مرعوب ساختن و اخذ امتیازات مختلف از ملت ایران است.

زارع در ادامه با بیان اینکه آمریکا و اروپا در وصول به اهداف خود با یکدیگر هماهنگ هستند، خاطرنشان کرد: ما پیش از برجام در مذاکراتی از جمله الجزایر نیز از ایالات متحده آمریکا تعهداتی گرفتیم که آمریکایی ها به هیچ کدام از موارد محوری پایبند نبودند و به تعبیر امام خامنه ای در صورت مذاکره نباید به اروپا و آمریکا امیدوار بود.

معاون سابق سیاسی سپاه الغدیر استان یزد با اشاره به اشتباه مسئولان دولتی در دل بستن به جریان مذاکرات، ابراز کرد: متاسفانه نقدینگی نهفته در بانک ها به ویژه بانک های خصوصی به یک باره و در غفلت مسئولان امر موجب ایجاد التهاب عجیب اقتصادی در سطح کشور به خصوص در بازار شد.

وی با اشاره به سخن رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر اینکه "همیشه باید بسیجیان در وسط میدان حضور فعال داشته باشند"، گفت: سازمان بسیج مستضعفین قرارگاه اولی الامر را برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرده است که نمونه آن رزمایش سراسری محمد رسول الله (ص) 2 است که بخشی از آن شامل حضور گسترده بسیجیان جهت خدمت رسانی به محرومان می باشد.

زارع با بیان اینکه ورود سریع بسیج به مبحث احتکار کالا جزء موارد کمک محسوس بسیجیان به دولت است، تاکید کرد: نخبگان بسیجی و هیات های اندیشه ورز انقلابی باید به مسائل مربوط به مشکلات اقتصادی ورود کنند و به مطالبه گری از مسئولان اجرایی به همراه ارائه راه حل ها و برنامه های مدون بپردازند.

وی با اشاره به اینکه در صورت مطالبه گری و جریان سازی مسئولان به خط می شوند، تصریح کرد: فعالیت ها و حضور مسئولان دولتی در استان ها قبل از هفته دولت نشان دهنده تحرک مسئولان برای مقابله با مشکلات و حضور آنها در کنار مردم است.

زارع با بیان اینکه دولت باید با روحیه ای ویژه در مقابل مشکلات سینه سپر کند، گفت: پس از استیضاح برخی از وزرای کابینه، از سوی دولت باید افرادی انقلابی، متعهد و کارکشته برای مقابله با جنگ اقتصادی به مجلس شورای اسلامی معرفی شوند.

کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به وظایف سایر دستگاه ها و قوا در حل مشکلات موجود، گفت: قوه قضائیه که انصافا در برخورد با دانه درشت ها و برهم زنندگان اقتصاد خوب عمل کرده است در شرایط جنگ خاص امروز باید جدی تر و انقلابی تر از قبل عمل کند.

معاون سابق سیاسی سپاه الغدیر استان یزد با بیان اینکه اشتباه یک مسئول را به پای نظام نوشتن بی انصافی است، اذعان کرد: بخشی از برنامه جنگ امروز دشمن، تشدید جنگ روانی و رسانه ای است که بسیجیان باید با روشنگری در جهت مقابله با شایعات و تبلیغات منفی دشمنان عمل کنند تا روحیه یاس و نا امیدی از اقشار مختلف مردم دور شود.


آخرین عناوین آخرین عناوین