Skip to Content

شناسه : 32236212


تیم والیبال صنایع اردکان یکشنبه شب در سالن آیت الله خاتمی این شهرستان با نتیجه سه بر یک تیم شهروند اراک را شکست داد، این دیدار از هفته ششم دور مقدماتی بیست و ششمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های دسته یک ایران (جام شهید محسن حججی) برگزار شد.

به گزارش اردکان گويا به نقل از ايرنا، در این دیدار که با حضور جمعی از مسئولان و تماشاگر اردکانی برگزار شد، تیم صنایع اردکان حریف خود را به ترتیب در ست های اول ، سوم و چهارم با امتیازهای 27 بر 25، 25 بر 21 و 25 بر 16 شکست داد.

همچنین تیم والیبال شهروند اراک تنها در ست دوم این مسابقه موفق شد، تیم میزبان را با امتیاز 25 بر 21 شکست دهد.

تیم صنایع اردکان با این برد خانگی هم اکنون با کسب 13 امتیاز بعد از تیم 14 امتیازی گل گهر سیرجان در رده دوم جدول گروه « ب » این رقابت ها قرار دارد و همچنین تیم لاستیک بارز کرمان نیز با 12 امتیاز در جدول سوم است.

مسابقه بین تیم های صنایع اردکان و شهروند اراک را فولادی وندا و اسپرغم قضاوت کردند و ناظر سازمان لیگ نیز « حق بین» بود.

این رقابت ها در 2 مرحله مقدماتی و پلی آف برگزار می شود که در مرحله مقدماتی دیدارها به صورت دوره ای و به صورت رفت و برگشت پیگیری می شود.

در مسابقات والیبال لیگ دسته یک ایران در گروه اول با حضور تیم های شهرداری جوان ارومیه، مقاومت مهاباد، کاله جوان، بیمه رازی نور، توپگاه بابلسر، راه یاب ملل مریوان، ملوان تهران و شهرداری قزوین و در گروه دوم نیز تیم های لاستیک بارز کرمان، گل گهر سیرجان، عقاب تهران، کریمه قم، شهروند اراک، موسسه فرهنگی ورزشی پیروزی کیش، پالایش نفت آبادان و صنایع اردکان حضور دارند.

بیست و پنجمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یک مردان کشور در سال 95 جام (شهدای منا ) با حضور 16 تیم پیگیری شد که در پایان تیم های سپهر الکتریک قزوین و رعد پدافند اصفهان با کسب مقام های اول و دوم به لیگ برتر صعود کردند و تیم های شهرداری جوان ارومیه و مقاومت فرمانداری مهاباد نیز مقام سوم مشترک را به دست آوردند.

تیم صنایع اردکان تنها نماینده استان یزد در لیگ دسته اول والیبال باشگاه های کشور است.

شهرستان 98 هزار نفری اردکان در 60 کیلومتری شمال شهر یزد قرار دارد.


آخرین عناوین آخرین عناوین