Skip to Content

شناسه : 27461909


چند هفته قبل جناب نوبخت گفته بود این عیدی که ما به مردم می‌دهیم «بسیار کم و بی‌ارزش» است؛ حالا احتمالا تصمیم گرفته‌اند این کاستی را جبران کنند!

اردکان گويا؛ پس از آنکه مجلس شورای اسلامی در قانونی کردن حقوق‌های نجومی ناکام ماند تا جایی که این ناکامی خشم و اهانت رئیس مجلس را هم به همراه داشت؛ حالا کأنه دولت به دنبال جبران ناکامی‌های مجلس است و جناب صفدر حسینی برند نجومی‌بگیران، که قبل از این افتضاح حقوق 57 میلیونی وی در صندوق توسعه ملی افشا شده بود؛ این بار با نظر مجمع عمومی صندوق ملی محیط زیست به سمت ریاست هیأت‌مدیره این صندوق منصوب شده است! افرادی چون ظریف، ابتکار و نوبخت اعضای هیئت مدیره این صندوق هستند و این مدیر نجومی با نظر این افراد به این سمت رسیده است!

صفدرحسینی که وزیر اقتصاد دولت اصلاحات بوده، در سمت ریاست صندوق توسعه ملی طبق اسناد و مدارک در سال 94 جمعاً حدود 686 میلیون تومان بابت حقوق از این صندوق دریافت کرده بود. این مبلغ البته جدای از وام 300 میلیونی با بهره 4 درصدی و برخی دیگر از پاداش‌ها و عیدی‌هایی بوده که وی دریافت کرده است!

چند هفته قبل جناب نوبخت –همو که قبلا صفدر حسینی را ذخیره نظام خوانده بود- گفته بود این عیدی که ما به مردم می‌دهیم «بسیار کم و بی‌ارزش» است؛ حالا احتمالا با این نوع برخورد با برند نجومی‌بگیران، تصمیم گرفته‌اند این کاستی را جبران کنند!






آخرین عناوین آخرین عناوین