Skip to Content

شناسه : 34888547


با توجه به جمعیت زیاد اهالی محله مزرعه سیف شهر اردکان و نبود امکانات رفاهی و تفریحی در این منطقه؛ عملیات عمرانی احداث این پارک بزرگ به همت شهرداری آغاز شد.

به گزارش اردکان گویا به نقل از واحد روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر اردکان؛ «احمد کمالی»، شهردار اردکان ضمن اعلام این خبر، گفت: با توجه به جمعیت زیاد اهالی محله مزرعه سیف و نبود امکانات رفاهی و تفریحی نیاز بود که پارک جدیدی احداث شود که عملیات عمرانی احداث این پارک آغاز شد وانشاء الله در موعد مقرر به بهر برداری خواهد رسید.

این مقام مسئول، افزود: این پارک در زمینی به مساحت 3800 متر مربع و در مجاورت خیابان شهید شابلی احداث خواهد شد.شهردار اردکان توسعه فضاهای سبز شهری و محله ای برای همشهریان را امری اجتناب ناپذیر دانست و گفت: با توجه به کمبود آب ایجاد فضای سبز متناسب با اقلیم منطقه ای  ضروری است و شهرداری دراین راستا با برنامه ریزی صحیح و منطقی به توسعه فضای سبز شهری ادامه خواهد داد.

وی با اشاره به نقش و اهمیت بوستان های محله ای، تصریح کرد: یکی از اهداف اصلی احداث این بوستان، فراهم نمودن محلی برای گذران اوقات فراغت اهالی محل می باشد که امیدواریم با وسایل ورزشی و وسایل بازی کودکان و برگزاری برنامه های آموزشی و فرهنگی رضایت خاطر همشهریان عزیز را به دست آوریم.


آخرین عناوین آخرین عناوین