Skip to Content

شناسه : 34907571
شهردار اردکان خبر داد


پروژه های عمرانی آسفالت مسیر خیابان شهید خیرخواه تا پارک کوهستان، کف سازی پیاده رو میدان 15 خردادماه تا میدان شهداء و تکمیل میدان حضرت امام خمینی (ره) شهر اردکان آغاز شد.

به گزارش اردکان گویا به نقل از واحد روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر اردکان؛ «احمد کمالی» با بیان این که امسال آسفالت بسیاری از مسیرهای شهری را در دستور کار خود قرار دادیم، گفت: خیابان شهید خیرخواه تا پارک کوهستان یکی از مسیرهایی است که وضعیت بسیار بدی داشت و مردم نارضایتی خود را اعلام کرده بودند که شهرداری با توجه شکایات مردمی وضرورت بازسازی این خیابان ، آسفالت این مسیر را دردستور کار خود قرار داد.

وی به کف سازی پیاده رو میدان 15 خرداد تا میدان شهدا، اشاره کرد وگفت : با توجه به اینکه این قسمت در ورودی مرکز شهر قرار داشت و چند سالی از کف فرش آن گذشته و از بین رفته بود اجرای عملیات جدول گذاری و پیاده رو سازی آن در دستور کار قرار گرفت.

شهردار اردکان ادامه داد: قسمت های شرقی وغربی میدان امام (ره) تکمیل نشده که با عنایت به اینکه این میدان، میدان اصلی شهر است ومورد استفاده عموم مردم و مسافران نوروزی قرار می گیرد انشالله درموعد مقرر تکمیل خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه دیگر پروژه های عمرانی در حال پیگیری است، افزود: شهرداری وضعیت مطلوبی ندارد اما با همه این شرایط پروژه ها با توجه به ضرروت و اولویت بندی و با برنامه ریزی مشخص در حال پیگیری است که بحمدلله پروژه ها 6 ماهه اول سال با قوت هر چه تمام تر در حال انجام است.


آخرین عناوین آخرین عناوین