Skip to Content

شناسه : 35808815
معاون سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در اردکان:


معاون امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور با بیان اینکه برای توسعه روستاها از خود روستاها شروع کنید، گفت: ما می توانیم از ظرفیت های بالقوه درونی روستاها برای توسعه همه جانبه آنها استفاده کنیم.

به گزارش اردکان گویا به نقل از خبرگزاری ایرنا؛ «سعیدرضا جندقیان» در بازدید از طرح های دهیاری های اردکان، افزود: خوشحالم که در خدمت مردم خوب، توانمند و شریف استان یزد و شهرستان اردکان به منظور بازدید از طرح های دهیاری ها که از تسهیلات پست بانک استفاده کرده اند، هستم.

وی، اضافه کرد: این طرح ها دارای قابلیت ها و توانمندی هایی هستند که می تواند جمعیت روستایی را حفظ و اقتصادش را پویا کند.

معاون امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور با بیان اینکه بازدیدی از کارخانه آهک شرکت تعاونی های روستاهای پیرامون بخش مرکزی اردکان داشته ایم، تصریح کرد: قابلیت ها آن قدر زیاد است که وقتی در کنارش قرار می گیرید احساس می کنید که مسئولیت مدیران دولتی چندین برابر شده است.

وی با تاکید بر اینکه باید سعی شود که توسعه بدون سرمایه‌گذاری شکل بگیرد و دهیاران روستاها بدون منابع دولتی برای گسترش سرمایه‌گذاری تلاش کنند، اظهار کرد: اکنون در توسعه یافته ‌ترین دوران هستیم و باید از ظرفیت‌های داخلی و درونی استفاده کرد و رویکردها را مبتنی بر توسعه قرار دهیم.

وی خواستار ایجاد هماهنگی در بین دستگاه‌ها و صدور مجوزهای و تسهیلات برای انجام طرح ‌ها و جلب مشارکت‌های مردمی شد و افزود: اگر بخواهیم ساختار را به سمت توسعه ببریم باید ظرفیت‌ها را شناسایی کرده و خودمان کاری انجام دهیم و منتظر کمک اطرافیان نباشیم.

جندقیان، گفت: این ظرفیت در استان یزد کاملا مشهود است، باید این استان به عنوان پایلوت موفقیت های توسعه روستایی کشور معرفی شود و امیدواریم که بتوانیم از این ظرفیت های پیدا برای دیگر روستاهای کشور نیز استفاده کنیم.


آخرین عناوین آخرین عناوین