Skip to Content

شناسه : 25779797
سرمربي تيم خاتم اردکان:


مربی تیم والیبال شهرداری ارومیه پس از پیروزی سه بر صفر در مقابل خاتم اردکان در حالی حمایت هواداران را جایگزین نبود سرمربی در این تیم دانست که سرمربی تیم خاتم به نداشتن یک روز خوب در مقابل تیم والیبال شهرداری ارومیه اعتراف کرد.

به گزارش اردکان گویا،  مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر کشور عصر امروز /یکشنبه/ با برگزاری 6 دیدار در شهرهای مختلف ایران پیگیری شد و تیم والیبال شهرداری ارومیه در یکی از این دیدارها در سالن 6 هزار نفری غدیر ارومیه موفق شد تا در سه ست پیاپی با نتایج 34 بر 32، 25 بر 18 و 25 بر 11 مقابل تیم خاتم اردکان به پیروزی برسد.
مجال گفت و گوی خبرنگار ایرنا پس از پایان این دیدار با مربیان 2 تیم فرصتی برای واکاوی اندیشه های آنان پس از یک دیدار حساس در هفته پانزدهم سی امین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر کشور با عنوان جام شهدای مناست. 
مربی تیم والیبال شهرداری ارومیه معتقد است که پیروزی در دیدارهای دور برگشت و جبران امتیازهای از دست رفته دور رفت برای این تیم ضروری بوده و برای رسیدن به این هدف همدلی خوبی در بین اعضای تیم و هواداران پرشور حاکم است.
 عباس برقی ادامه داد: گیم اول این دیدار را پا به پای حریف پیش رفتیم و حمایت هواداران نقش مهمی در کسب پیروزی ماراتن سخت و نفس گیر مقابل خاتم اردکان داشت.
وی اظهار کرد: در صورت حمایت مسئولان و هواداران به طور یقین بازی های خوبی را برای ادامه لیگ پیش بینی و با تمام توان نبود سرمربی را برای تیم جبران می کنیم.
وی ادامه داد: برای رسیدن به پلی آف محکوم به پیروزی در تمامی دیدارهای دور برگشت هستیم و سعی می کنیم نتیجه مشابه دیدار امروز را مقابل تیم پارسه تهران در بازی هفته آینده لیگ کسب کنیم. 
برقی گفت: پرویز پزشکی یکی از بازیکنان با تجربه و ملی پوش کشور است و هماهنگی خوبی با بازیکنان دارد که این امر می تواند عامل خوبی در پیروزی های آینده تیم باشد.
سرمربی تیم والیبال خاتم اردکان یزد نیز گفت: امروز روز خوبی مقابل تیم شهرداری ارومیه نداشتیم و ضریب اشتباه های بازیکنان تیم ما بسیار بالا بود.
 عباسعلی میرحسینی افزود: بازیکنانم ست اول را پا به پای حریف و کمترین فاصله امتیازی پیش رفتند ولی در ادامه دچار افت فنی و روحی شدند.
وی اظهار کرد: مهمترین عامل باخت ما در ست های دوم و سوم ضعف در سرویس، دفاع و استفاده نکردن صحیح و مطلوب از توپ های برگشتی بود.
وی ادامه داد: هواداران ارومیه ای همواره با تشویق های بی امان خود روحیه بالایی به بازیکنان تیم خودی می دهند و من احترام خاصی برای آنها قائل هستم.
وی افزود: سرویس های بی نقص تیم شهرداری ارومیه علت اصلی باخت بازیکنانم در این دیدار بود زیرا ما را با مشکل دریافت و نرسیدن توپ های صحیح به پاسور مواجه کرد و این امر شیرازه تیم را به هم زد.

 

ایرنا

آخرین عناوین آخرین عناوین