Skip to Content

شناسه : 34426907
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اردکان عنوان کرد


فرمانده ناحیه ی مقاومت بسیج شهرستان اردکان، اظهار داشت: باید فرهنگ و تفکر بسیجی را برای حل مشکلات کشورمان احیاء و تقویت کنیم.

به گزارش اردکان گویا به نقل از خبرگزاری فارس؛ «سرهنگ علی دهقانی» در مراسم تجلیل از برگزیدگان جشنواره مالک اشتر ضمن تبریک هفته عقیدتی سیاسی و روز معلم، هدف از برگزاری این جشنواره را معرفی رده‌های برتر عنوان کرد که بهترین و بیشترین فعالیت را داشته‌اند.

وی، بسیجیان را مالک اشتر زمان دانست و گفت: مالک اشتر با بصیرت و شناخت صراط مستقیم، معنویت، عبادت، تقوا، عزم راسخ، احساس مسئولیت و آمادگی برای مجاهدت، شجاعت و قدرت فرماندهی در کنار امام زمان خود حضرت امیر المومنین علی (ع) ایستاد و امروز بسیجیان ما نیز با این خصوصیات در کنار ولی‌فقیه و امام زمان خود حضور دارند و ایستاده‌اند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اردکان، اظهار داشت: بسیجیان و منتخبین جشنواره مالک اشتر باید در راستای حرکت جهادی و انقلابی بیشتر تلاش کنند و برای سایرین الگو باشند و با تقویت نقاط قوت از فرصت‌ها حداکثر استفاده را ببرند و نقاط ضعف را برطرف کنند. ما باید فرهنگ و تفکر بسیجی را برای حل مشکلات کشور احیا و تقویت کنیم.

گفتنی است که مراسم تجلیل از برگزیدگان جشنواره مالک اشتر و رده‌های برتر در ناحیه مقاومت بسیج اردکان با حضور مسئولان استان و شهرستان، جمعی از فرماندهان و مدیران بسیجی و سرگروه‌های حلقه‌های صالحین در کانون شهید مدرس اردکان برگزار شد.


آخرین عناوین آخرین عناوین