Skip to Content

شناسه : 34906717
مقیمی خبر داد


فرماندار اردکان با بیان اینکه صنوف مرکز شهرستان ساماندهی می شوند، گفت: با ساخت مجتمع ساماندهی صنوف، صنایع بزرگ شهری، واحدهای شهری و واحدهای صنفی آلاینده به خارج از شهر انتقال می یابند.

به گزارش اردکان گویا به نقل از ذاکر نیوز؛ «هادی مقیمی» در این رابطه، افزود:  ساخت مجتمع و انتقال واحدهای صنفی به خارج از شهر چندین سال در دست پیگیری است.

این مقام مسئول، اضافه کرد: مجتمع صنوف مکان یابی شد تاکنون چند واحد صنفی به این مجتمع انتقال پیدا کرد و تعداد دیگری نیز در حال انتقال هستند.

فرماندار اردکان، تصریح کرد: مجتمع با مشکلاتی روبروست، امروز نشستی تشکیل و فرمانداری موظف شد، پیگیری مشکلات مجتمع را بر عهده بگیرد تا شرکت ها به قراردادهای خود عمل کنند.

مقیمی با بیان اینکه هزینه ساخت مجتمع نیز برآورد شد، اظهار کرد: واحد های صنفی متقاضی برای انتقال نیز باید هرچه سریع تر اقدامات لازم را انجام دهند تا بتوان فاز دوم این مجتمع را نیز راه اندازی کرد.

وی در خصوص راه دسترسی به مجتمع نیز، اظهار داشت: دسترسی به مجتمع از طریق بلوار غدیر فراهم شد که در واقع راه دسترسی از طریق بزرگ راه اردکان - مهریز، احداث خواهد شد.

فرماندار اردکان اظهار امیدواری کرد که احداث این مجتمع موجب رضایت هرچه بیشتر مردم شود که با جابجایی واحدهای آلاینده باعث بهبود فضای شهر می شود، همچنین از میزان ترافیک شهری کاسته خواهد شد و آرامش و حقوق شهروندی را برای مردم به ارمغان خواهد آورد. 


آخرین عناوین آخرین عناوین