Skip to Content

شناسه : 32762313


تیم والیبال صنایع اردکان چهارشنبه شب در هفته دوازدهم رقابت های قهرمانی لیگ دسته یک باشگاه های کشور (جام شهید محسن حججی )، تیم پالایش نفت آبادان را با نتیجه سه بر 2 شکست داد.

به گزارش اردکان گويا به نقل از ایرنا، در این دیدار که با حضور جمعی از مسوولان و تماشاگر اردکانی برگزار شد، تیم صنایع اردکان حریف خود را در ست های دوم ، سوم و پنجم با امتیازهای 25 بر 17، 25 بر 21 و 25بر 23 شکست داد.
همچنین تیم پالایش نفت آبادان نیز در دست های اول و چهارم با امتیازهای 25 بر 21 و 25 بر 19 موفق شد تیم میزبان را شکست دهد.
صنایع اردکان با این برد خانگی هم اکنون با کسب 21 امتیاز در رده دوم جدول گروه ب این رقابت ها قرار دارد و تیم های شهروند اراک با 25 و لاستیک بارز کرمان با 17 امتیاز در رده های اول و سوم قرار دارند.
این رقابت ها در 2 مرحله مقدماتی و پلی آف برگزار می شود که در مرحله مقدماتی دیدارها دوره ای و به صورت رفت و برگشت پیگیری می شود.
در مسابقات والیبال لیگ دسته یک ایران در گروه اول با حضور تیم های شهرداری جوان ارومیه، مقاومت مهاباد، کاله جوان، بیمه رازی نور، توپگاه بابلسر، راه یاب ملل مریوان، ملوان تهران و شهرداری قزوین و در گروه دوم نیز تیم های لاستیک بارز کرمان، گل گهر سیرجان، عقاب تهران، کریمه قم، شهروند اراک، موسسه فرهنگی ورزشی پیروزی کیش، پالایش نفت آبادان و صنایع اردکان حضور دارند.
تیم صنایع اردکان تنها نماینده استان یزد در لیگ دسته اول والیبال باشگاه های کشور است.


آخرین عناوین آخرین عناوین