Skip to Content

شناسه : 34465483
معاون استاندار یزد در اردکان تاکید کرد


معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار یزد در حاشیه ی حضور در شهرستان اردکان، گفت: در شرایط کم‌ آبی فعلی، مجوز ساخت فولاد و صنایع آبخواه در سطح استان یزد توجیه ندارد.

به گزارش اردکان گویا به نقل از واحد روابط عمومی فرمانداری شهرستان اردکان؛ «علی زینی‌وند» در بازدید از شرکت مجتمع فولاد اردکان و طرح‌های آن، افزود: هیچ سرمایه ملی و استانی نباید معطل بماند باید در کوتاه‌ترین زمان ممکن در مسیر توسعه و ایجاد اشتغال در استان تعیین تکلیف شود.

زینی‌وند، خاطرنشان کرد: در دولت تدبیر و امید سیاست و راهبرد اصلی دولت حمایت از بخش خصوصی است و این مهم را با جدیت در استان دنبال خواهیم کرد.

شرکت مجتمع فولاد اردکان در مساحت ۳۰۰۰ هکتار به تولید فولاد، آهن اسفنجی و محصولات وابسته به فولاد می‌پردازد و در حال حاضر نزدیک به ۳۰۰ نفر در این شرکت اشتغال دارند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار، به همراه سیدکمال الدین نورالدینی مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری، هادی مقیمی فرماندار شهرستان اردکان و جمعی از مسئولان استان از شرکت مجتمع فولاد اردکان و شرکت آهن و فولاد ارفع بازدید کردند.


آخرین عناوین آخرین عناوین