Skip to Content

شناسه : 35437784
میرشکاری:


ملی‌پوش فوتبال ساحلی معتقد است که با اردوها و تمرین‌های فراوانی که برای تیم ملی در نظر گرفته شده، شکست دادن تیم برزیل غیر ممکن نیست.

به گزارش اردکان گویا؛ «علی میرشکاری»، ملی‌پوش فوتبال ساحلی در طی گفت و گویی با خبرگزاری ایسنا درباره شرایط تیم ملی، اظهار کرد: خدا را شکر با توجه به برگزاری لیگ، بازیکنان آمادگی بدنی بالایی دارند و کادرفنی چند اردو را برگزار کرده است که برای هماهنگی بازیکنان به خصوص جوانان بسیار موثر است.

وی درباره جوانگرایی تیم ملی اظهار کرد: این نسل تیم ملی می‌تواند نسل طلایی فوتبال ساحلی باشد. شاید بازیکنانی چون مسی‌گر، احمدزاده و حسینی دیگر تکرار نشوند و جوانان باید جای آن‌ها را پر کنند. میرشمسی من را از دو سال پیش به اردوی تیم ملی "ب" دعوت کردم و توانستم با تلاش بیشتر به اردوی تیم ملی بزرگسالان برسم.

این بازیکن، اضافه کرد: در جام جهانی پارسال که سوم دنیا شدیم در لیست تیم حضور داشتم و برای مسابقات بین قاره‌ای پیش رو نیز شانس زیادی برای خودم قائل هستم.

میرشکاری درباره موفقیت تیم ملی در این مسابقات توضیح داد: بازیکنان شرایط خوبی دارند و فکر می‌کنم شکست دادن برزیل کار غیر ممکنی نباشد. روند افزایش امکانات تیم ملی رو به رشد است اما هنوز کامل نشده است. در دنیا خیلی به فوتبال ساحلی نمی‌رسند اما ایران جزو معدود کشورهایی است که امکانات زیادی را به این رشته اختصاص داده است.

وی درباره لیگ برتر این رشته گفت: لیگ ایران دومین لیگ معتبر دنیا بعد از روسیه است. خدا را شکر پارس جنوبی توانسته قهرمانی خودش را مسجل کند. همه تیم‌ها تلاش می‌کنند، اکنون اختلاف گلساپوش و اردکان با پارس جنوبی سه امتیاز است و اگر پارس لغزشی داشته باشد، می‌تواند قهرمانی را از دست دهد.


آخرین عناوین آخرین عناوین