Skip to Content

شناسه : 35728310
عطایی:


سرمربی تیم والیبال کاله مازندران، ابراز کرد: به نظر من در لیگ امسال پنج تیم از جمله «خاتم اردکان» مدعی اصلی کسب عنوان قهرمانی هستند.

به گزارش اردکان گویا؛ «بهروز عطایی» در طی گفت و گویی با خبرگزاری ایسنا درباره شکست اخیر این تیم برابر سایپا تهران از هفته هشتم لیگ برتر والیبال مردان ایران، اظهار کرد: امسال تمام بازی های لیگ جذاب دنبال می‌شود و هیچ تیمی در حاشیه امنیت نیست چرا که باتوجه به پخش شدن بازیکنان، قوای تیم ها به هم نزدیک شده است. در لیگ امسال پنج تیم شهرداری ورامین، خاتم اردکان، سایپا، پیکان و پیام مشهد جزو مدعیان اصلی کسب عنوان قهرمانی هستند و مابقی تیم ها در رده های پایین تر دسته بندی شدند. این پنج تیم به نسبت سایرین سرمایه گذاری بیشتری نیز انجام دادند.

وی، افزود: بازی ما برابر سایپا از نظر فنی خوب بود و در سه ست نخست دو تیم بازی برابری را به نمایش گذاشتند اما در حقیقت سایپا تیم قدرتمند تر و با تجربه تری از کاله است و همین باعث شد تا با تسلط در ست چهارم برنده بازی شوند. من از بازیکنانم در حد بضاعتشان توقع دارم.

عطایی در خصوص داوری این دیدار نیز، گفت: داوری هیچ گونه مشکلی نداشت.

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران درباره دیدار هفته آینده این تیم برابر پیکان تهران، اظهار کرد: پیکان جزو مدعیان اصلی قهرمانی است و مطمئنم بازی بسیار سختی را پیش رو داریم. پیکان در هفته گذشته برابر گنبد شکست خورد و قطعا برای جبران به زمین خواهد امد. ما هم با توجه به شکست برابر سایپا با همین نگرش به مصاف پیکان خواهیم رفت.


آخرین عناوین آخرین عناوین