Skip to Content

شناسه : 34966019
سید اسماعیل شاکر تاکید کرد


حجت الاسلام شاکر با اشاره ضرورت ساماندهی نیازمندان در شهرستان صنعتی اردکان، بیان کرد: ساماندهی نیازمندان موجب خدمت‌ رسانی بهتر در جامعه می‌شود.

به گزارش اردکان گویا به نقل از خبرگزاری فارس؛ «حجت‌ الاسلام‌ و المسلمین سید اسماعیل شاکر» در دیدار مدیر کل کمیته ی امداد حضرت امام خمینی (ره) استان یزد ضمن تبرک دهه کرامت، گفت: حضور مسئولان و مدیران ارشد در شهرستان‌ها تأثیرات ویژه‌ای در رفع مشکلات مردم دارد و این حضور، قطعاً نتایج خوبی را برای شهرستان خواهد داشت.

وی اظهار داشت: دفتر امام‌ جمعه تعامل بسیار خوبی با کمیته امداد، بهزیستی و سایر مؤسسات خیریه دارد. همه باید در حد توان خود به نیازمندان کمک کنیم و در این دوره مسئولیت خود پرونده قابل قبولی در پیشگاه خداوند داشته باشیم و شرمنده زحمات امام و خون شهداء و زحمتکشان این نظام نباشیم.

امام‌جمعه اردکان در پایان تصریح کرد: با توجه به صنعتی شدن شهرستان اردکان و مهاجرپذیر بودن آن، یکی از دغدغه‌های ما این است که نیازمندان ساماندهی شوند تا امکان رصد آن‌ها وجود داشته باشد. این کار باعث می‌شود که خدمت‌رسانی به مردم و نیازمندان بهتر شود و جلو سوء استفاده‌های احتمالی نیز گرفته می‌شود.

در ابتدای این دیدار، محسن علیزاده مدیرکل کمیته ی امداد حضرت امام خمینی (ره) استان یزد گزارش مختصری از فعالیت‌ها و خدمات این نهاد به مددجویان تحت حمایت را ارائه کرد.

وی از حمایت‌های ویژه امام‌ جمعه اردکان در زمینهٔ رسیدگی به مسائل و مشکلات محرومین و نیازمندان تشکر و قدردانی کرد.


آخرین عناوین آخرین عناوین