Skip to Content

شناسه : 25117127


از صبح امروز هیئت بازرسی سازمان بازرسی استان یزد به مدت 1 ماه در شهرداری مستقر شد.

به گزارش اردکان گویا به نقل از خبرنگار روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی از صبح امروز هیئت بازرسی سازمان بازرسی استان یزد به مدت 1 ماه در شهرداری مستقر شد. 

مهندس شهابی زاد شهردار اردکان با اعلام این خبر اظهار داشت: هیئت بازرسی استان بنا بر وظایفی که دارد به صورت برنامه ای از دستگاه های اجرایی بازرسی کاملی انجام می دهد که دراین برنامه شهرداری اردکان انتخاب شده که درطی یک ماه شهرداری میزبان این عزیزان خواهد بود.
وی با بیان اینکه سازمان بازرسی کلیه اسناد و مدارک را مورد بررسی قرار خواهد داد افزود: نمایندگان سازمان با دقت نظر تمام کلیه خدمات شهرداری را رصد خواهند کرد و اگر احیانا تخلفاتی در شهرداری هست اعلام و یا مواردی که باید رفع شود دراسرع وقت رفع خواهد شد و موضوعاتی که باید به مراجع ذیصلاح ارائه شود را نیز اعلام خواهند کرد.
شهابی زاد ادامه داد: دراین بازرسی موضوعات مختلف شهرداری مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
شهابی زاد درپایان خاطر نشان کرد:دستورات لازم به تمام واحد ها جهت همکاری هرچه سریعتر داده شده تا نتایج آن در اسرع وقت به سمع و نظر مردم برسد.
لازم بذکر است شهروندان گرامی جهت ارائه شکایات می توانند از طریق سامانه ملی رسیدگی به شکایات و اعلامات سازمان بازرسی کل کشور به نشانی  و www.shekayat.bazresi.ir و یا تماس با 37260074 ستاد خبری استان اقدام نمایند.


آخرین عناوین آخرین عناوین