Skip to Content

شناسه : 31740204


رئیس سازمان بسیج دانش آموزی استان یزد از سازماندهی 90 هزار دانش آموز از پایه چهارم ابتدایی تا پایه 12تحصیلی در این تشکل خبر داد.

به گزارش یزدرسا؛ سرهنگ محمد اسلامی افزود: این دانش آموزان در مدارس یزد و 9 شهرستان استان در طول سال تحصیلی بر اساس ماموریت بسیج دانش آموزی فعالیت می کنند.

وی ادامه داد: به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی ( هفتم لغایت 13 آبان ماه ) در استان افزون بر 30 برنامه شاخص فرهنگی شامل نشست های معرفتی و بصیرتی ، حضور در راهپیمایی 13 آبان ، غبارروبی قبور منور شهدا و مسابقات مختلف برگزار می شود.

این مسئول اظهار کرد: ترویج روحیه انقلابی در بین دانش آموزان ، ارتقای علمی و فرهنگی ، ولایتمداری و دشمن شناسی از وظایف مهم اعضا در زمان حال است که در قالب برنامه های مختلف انجام می گیرد.

اسلامی تصریح کرد: دانش آموزان بسیجی با تاسی به دانش آموز شهید محمدحسین فهمیده و سایر شهدای انقلاب اسلامی ، اقتدار ، عزت و ارادت قلبی خود را به اهداف و آرمان های اسلامی اعلام می کنند.

رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی استان گفت: اوج برنامه های هفته بسیج دانش آموزی ، حضور گسترده اعضا همگام با سایر اقشار مردم انقلابی در راهپیمایی یوم الله 13 آبان است.

اسلامی یادآور شد: برگزاری با شکوه راهپیمایی 13 آبان امسال نقش مهمی در لبیک به انقلاب اسلامی و ولایت فقیه دارد و پاسخ کوبنده‌ای به ادامه سیاست‌های خصمانه دولت آمریکا علیه ایران است.

استان یزد 240هزار هزار دانش آموز دارد.

ایرنا

انتهای پیام/


آخرین عناوین آخرین عناوین