Skip to Content

شناسه : 35746284
در شماره جدید خط حزب الله مطرح شد


صد و شصتمین شماره نشریه هفتگی خط حزب‌ الله زیر نظر دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای با عنوان «زندگی شادمانه» منتشر شد.

به گزارش اردکان گویا؛ سخن‌هفته این شماره‌ی خط حزب‌الله به موضوعی اجتماعی، یعنی زندگی شاد و پر نشاط که یکی از دغدغه‌های رهبر انقلاب است اختصاص دارد. در بخشی از متن آن چنین می‌خوانیم: "«زندگی باید شادمانه باشد و شادمانه بگذرد» و چه بهانه و مناسبتی بهتر از ایام ولادت حضرت ختمی مرتبت، پیامبر اکرم (ص) برای شادی و شادمانی. این روزها که کشور درگیر برخی از مشکلات و معایب است، جامعه بیش از هر زمان دیگری نیازمند نشاط و امید است و نیروهای مؤمن و انقلابی، می‌توانند پیشقراولان این موضوع باشند.»"

در این شماره‌ از خط حزب الله دو خبر ویژه از رهبر انقلاب نیز منتشر شده است؛ یکی تقریظ رهبر معظم انقلاب اسلامی بر کتاب «رهنمای طریق» آیت الله جاودان، و دیگری هم خبر دیدار رهبر انقلاب با فرماندهان ناجا.

همچنین همزمان با هفته‌ی وحدت اطلاع‌نگاشت این شماره‌ی خط حزب‌الله به دستورات امام خامنه ای درباره‌ی موضوع وحدت جهان اسلام، و عوامل تفرقه‌انگیز میان فرق اسلامی اختصاص دارد.

سایر بخش‌های نشریه که خواندن آنها هم توصیه می‌شود بدین شرح است:

امیدی که به زندگی برگشت (چهل سالگی انقلاب)

برای نهادینه کردن گفتمان عدالتخواهی، چه کارهایی ممکن است بر ضرر تمام شود؟ (پرسش و پاسخ)

بصیرت پیدا کردن، کار دشواری نیست اگر... (روش تحلیل)

جوان‌های مؤمن باید کشور را از وابستگی خارج کنند (حزب‌الله این است)

پیامبر می‌خواست همه عالم به نور برسند (امام)

بعضی‌ها از حضور نیروهای بسیجی‌ می‌ترسیدند (خاطرات رهبری)

پیامبر (ص) در جمع مردم همیشه بشّاش بود (انسان ۲۵۰ ساله)

گفتنی است که بر طبق رسم هفتگی خط حزب‌الله نیز شماره ۱۶۰ این هفته‌نامه به روح بلند شهید محمد ابراهیم همتی، فرمانده ناوچه پیکان در جنگ تحمیلی تقدیم می‌شود.


آخرین عناوین آخرین عناوین