Skip to Content

شناسه : 34624147
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اردکان:


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اردکان با اشاره به تلاش دشمن در جهت تضعیف امت اسلام گفت: روز قدس، نماد ایستادگی حق در برابر باطل است.

به گزارش اردکان گویا ؛ سرهنگ علی دهقانی، روز قدس را روز امت اسلام و روز انزجار از صهیونیزم جهانی دانست و گفت: روز قدس تابلویی است که نشان می‌دهد دشمن اصلی جهان اسلام کیست تا دشمن اصلی و فرعی مسلمان‌ها مشخص شود و مسلمانان در این تشخیص دچار اشتباه نشوند.
وی با اشاره به اینکه روز قدس فقط روز فلسطین نیست، افزود: دشمن تمام تلاش خود را برای تضعیف امت اسلام و روز قدس که نماد ایستادگی حق در مقابل باطل است به کار بسته است اما به حول و قوه الهی و با بصیرت مردم تاکنون موفق نشده است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اردکان اظهار داشت: روز قدس، روز فریاد رسای مسلمانان علیه غده سرطانی صهیونیزم است که به‌وسیله دست متجاوز اشغالگران، مداخله کنندگان و قدرت‌های استکباری به جان امت اسلامی افتاده است.
وی در پایان ضمن درخواست از عموم مردم برای شرکت گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس خاطرنشان کرد: روز قدس مخصوص کشور ما نیست و متعلق به دنیای اسلام است، لذا مسلمانان در این روز حضور گسترده و دشمن‌شکن خود را برای دفاع از مردم مظلوم فلسطین نشان خواهند داد.
انتهای پیام/ 


آخرین عناوین آخرین عناوین