Skip to Content

شناسه : 34106028
بخشدار خرانق اردکان:


جلسه بررسی تسهیلات خدمات سفرهای نوروزی بخش خرانق از توابع شهرستان اردکان با موضوع بررسی چگونگی خدمات صورت گرفته در سال جدید با حضور روسای نمایندگی های ادارات برگزار شد.

به گزارش اردکان گویا به نقل از واحد روابط عمومی بخشداری خرانق از توابع شهرستان اردکان؛ «مهندس مجتبی خالصی» در این نشست ضمن تبریک سال نو و آرزوی توفیق برای همه خدمتگزاران نظام جمهوری اسلامی بر ضرورت توجه به نیازهای مردم به ویژه روستاییان و ایجاد بسترهای لازم در جهت توسعه گردشگری به خصوص گردشگری روستایی تاکید کرد.

این مقام مسئول با اشاره به فعالیتهای صورت گرفته در زمینه ایجاد امنیت و آرامش برای گردشگران و مسافران نوروزی اقدامات صورت گرفته در جهت رفاه حال مسافران و گردشگران را بسیار مثبت و اثر بخش توصیف کرد و از همه عوامل امدادی، نظامی و انتظامی منطقه به واسطه فراهم آوردن فضایی امن و آرام برای گردشگران تشکر کرد.

بخشدار خرانق رعایت حقوق شهروندی و تکریم مردم را از عوامل تاثیر گذار در رضایتمندی گردشگران نوروزی در بخش خرانق برشمرد و بر اهتمام همه مدیران در جهت تداوم این حرکت ارزشمند تاکید کرد.

وی در ادامه به اقدامات صورت گرفته در جهت آرامش و آسایش گردشگران داخلی و خارجی در بخش خرانق اشاره کرد و گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته در بخش و با همکاری دهیاری ها و بخش خصوصی شاهد تحولات گسترده در ارائه محصولات و صنایع دستی در برخی از روستاها بودیم که با استقبال کم نظیر مردم و گردشگران مواجه شد.

خالصی افزود: مدیریت صورت گرفته در روستاها در ایام نوروز در تمامی حوزه ها کاملا رضایت بخش بوده و نتیجه این مدیریت صحیح رضایتمندی گردشگران و مسافران نوروزی بود.

وی در پایان بر ضرورت ادامه برنامه های صورت گرفته و رویدادهای اثر گذار در بخش خرانق اشاره و خاطر نشان ساخت این اقدامات باید به صورت منسجم تر و بهتر در تمامی روستاها برای گردشگران و مسافران پیاده شود و از اینرو به زودی با تشکیل جلسات هم اندیشی و تعامل بیشتر نواقص و کمبودهای موجود را به حداقل خواهیم رساند.

در ادامه دهیاران روستاهای بخش خرانق با اشاره به اقدامات صورت گرفته در روستاها بر تداوم همکاری بیشتر با بخشداری و ارگانهای مرتبط در جهت رفاه حال مسافران و گردشگران تاکید کردند.


آخرین عناوین آخرین عناوین