Skip to Content

شناسه : 25614834
رئيس بسيج سازندگي اردکان مطرح کرد


محمدعلی شاکر: در مسیر تحقق عملی اقتصاد مقاومتی در شهرستان، بسیج سازندگی اردکان سعی کرده است با دادن وام های خود اشتغالی، به واجدین شرایط قدم های مهمی را بردارد. از جمله مهمترین این اقدامات می توان به راه اندازی 16 واحد تولیدی حلوارده، دو واحد تولید قارچ، یک واحد پرورش شتر، یک واحد پرورش شتر مرغ در رباط پشت بادام، یک واحد بسته بندی مواد غذایی و تولید کودهای عالی اشاره کرد.

رئیس بسیج سازندگی اردکان در مصاحبه با اردکان گویا با اشاره به اقدامات بسیج سازندگی شهرستان برای تحقق عملی اقتصاد مقاومتی در اردکان گفت:  سازمان بسیج هر چه در توان دارد را برای افزایش اشتغال جوانان در سطح ملی و تحقق عملی اقتصاد مقاومتی قرار داده و خوشبختانه تا به حال توانسته است  اقدامات مناسبی را در این حوزه صورت دهد.
محمدعلی شاکر در ادامه افزود: در مسیر تحقق عملی اقتصاد مقاومتی در شهرستان، بسیج سازندگی اردکان سعی کرده است با دادن وام های خود اشتغالی، به واجدین شرایط قدم های مهمی را بردارد. از جمله مهمترین این اقدامات می توان به  راه اندازی 16 واحد تولیدی حلوارده، دو واحد تولید قارچ، یک واحد پرورش شتر، یک واحد پرورش شتر مرغ در رباط پشت بادام، یک واحد بسته بندی مواد غذایی و تولید کودهای عالی اشاره کرد.
وی تاکید کرد: بسیج سازندگی شهرستان علاوه بر اعطای تسهیلات اقدام به  برگزاری کلاس های آموزشی پرورش قارچ، کشت گیاهان دارویی و کار آفرینی کرده است که نقش بسزایی در ترغیب جوانان به خود اشتغالی داشته است.
شاکر در خصوص چگونگی بهره مندی از مساعدت های بسیج سازندگی نیز گفت: کسانی که قصد تولید کالای داخلی و یا اشتغال زایی دارند، می توانند با مراجعه به بسیج سازندگی و طی مراحل اداری، از آموزش و تسهیلات  وام 30 میلیون تومانی بهره مند شوند.
این مقام مسئول تصریح کرد: البته برای بهبود روند کاری و نظارت بر پروژه، بازرسی از طرف بانک و بسیج سازندگی صورت می گیرد تا کار در مسیر تعیین شده پیش برود.
وی در پایان اظهار داشت: سازمان بسیج سازندگی توانسته است در مرحله فروش نیز به کمک تولید کنندگان رفته و محصولات آن ها را در فضای مجازی و در فروشگاه های زنجیره ای و پایگاه ها به فروش برساند.
انتهای پیام/ر

آخرین عناوین آخرین عناوین