Skip to Content

شناسه : 35026395


با حضور رئیس و جمعی از مسئولین زندان اردکان و همچنین معاون و کارشناسان اداره ی ورزش و جوانان این شهرستان، راهکارهای توسعه فعالیت های ورزشی در ندامتگاه اردکان بررسی شد.

به گزارش اردکان گویا به نقل از واحد روابط عمومی زندان شهرستان اردکان؛ در راستای اجرای تفاهم نامه مشترک بین زندان و اداره ورزش و جوانان و به منظور گسترش فعالیت های ورزشی در زیرگروه های کارکنان، سربازان وظیفه و همچنین مددجویان، نشست مشترکی با حضور رئیس و مسئولین زندان اردکان و همچنین معاون و کارشناسان اداره ورزش و جوانان شهرستان اردکان برگزار گردید.

رئیس زندان اردکان با اشاره به نقش و اهمیت ورزش در سلامت جسم و روان بر لزوم توسعه فعالیت های ورزشی درزندان تاکید کرد. مددی مقدم با فعالیت های انجام شده در زندان را نشان از اهتمام و جدیت کارکنان زندان در اجرای اهداف ورزشی سازمان زندان ها و همچنین تاکیدات مدیرکل زندان های استان یزد خواند و گفت: امیدواریم حاصل این جلسه هم اندیشی، توسعه بیش از پیش این فعالیت ها در گروه های مختلف باشد.

معاون اداره ورزش و جوانان شهرستان اردکان نیز با ذکر برخی از نتایج مثبت ورزش در زندگی، کم رنگ بودن این مهم را عامل اصلی بسیاری از بیماری ها، از جمله بیماری های اعصاب و روان خواند.

فروزان فر در ادامه، گفت: خوشبختانه با ارائه آموزشی های لازم و فرهنگ سازی، شاهد رشد فعالیت های ورزشی در سطح جامعه هستیم و امیدواریم با تلاش بیشتر مردم و مسئولین، ورزش به یک فرهنگ نهادینه در جامعه تبدیل شود.

در ادامه در خصوص برگزاری مسابقات ورزشی، تخصیص امکانات، اعزام مربی جهت آموزش مهارت آموزان و … بحث و تبادل نظر شد.


آخرین عناوین آخرین عناوین