Skip to Content

شناسه : 34426850
هم‌زمان با سراسر کشور صورت گرفت


جمع کثیری از مردم شهرستان اردکان پس از اقامه نماز سیاسی و عبادی جمعه، علیه عهدشکنی دولت آمریکا و خروج این کشور از برجام، تظاهرات کردند.

به گزارش اردکان گویا به نقل از خبرگزاری فارس؛ در پی اقدام جنون آمیز رئیس جمهور آمریکا در خروج یکجانبه از برجام، مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه اردکان نیز همزمان با سراسر کشور و پس از اقامه نماز جمعه با حضور گسترده در تظاهرات ضد استکباری این عهد شکنی دولت مستکبر آمریکا را محکوم کردند و خواستار پاسخ قاطعانه مسئولان نظام به این اقدام شدند.

شرکت کنندگان در این تظاهرات با سردادن شعارهایی اظهارات سخیف ترامپ علیه جمهوری اسلامی ایران را نشانه خوی استکباری هیأت حاکمه آمریکا و حقانیت آرمان استکبار ستیزی انقلاب اسلامی دانستند و اعلام کردند که آحاد ملت دشمن شناس و همیشه در صحنه ایران با هر سلیقه و گرایش سیاسی با تبعیت از رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در برابر توطئه های دشمنان کینه توز خواهند ایستاد و از امنیت و منافع ملی خود با تمام توان دفاع می کنند.

گفتنی است که در پایان، ضمن قرائت بیانیه بسیج طلاب و روحانیون و بسیج دانشجویی شهرستان اردکان پرچم آمریکا و اسرائیل نیز به آتش کشیده شد.


آخرین عناوین آخرین عناوین