Skip to Content

شناسه : 28796953
رئیس ستاد مردمی انتخابات حجت‌الاسلام رئیسی در یزد:


رئیس ستاد مردمی انتخابات حجت‌الاسلام رئیسی در یزدگفت: حجت الاسلام رئیسی هیچ‌گونه حق تولیتی برای خادمی امام رضا(ع) دریافت نمی‌کند و برای وراثش نیز حقی قائل نشده است و وقتی چنین نگاهی در راس دولت قرار گرفت رانت و حقوق نجومی دیگر معنی نخواهد داشت.

به گزارش اردکان گويا به نقل از خبرنگار یزدندا؛ رئیس ستاد انتخابات حجت‌الاسلام رئیسی در یزد عصر امروز در نشست خبری بابیان‌اینکه حجت الاسلام رئیسی با دعوت شخصیت‌های دینی و سیاسی و مردم شریف ایران با شعار «دولت کار و کرامت» وارد عرصه انتخاباتی شد گفت: در حالی که رقیب از تمام پتانسیل و ظرفیت دولتی و غیر دولتی وارد انتخابات شده و برای اولین بار می‌بینیم که رئیس جمهور همراه با معاونش اولش نامزد انتخابات شده‌اند ، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی جز با تکیه بر توان ودعای مردم و فضل الهی ابزار دیگری در دست ندارند و انشالله در این انتخابات تغییری در شان و کرامت مردم ایران حاصل شود.

سیدجلیل میرمحمدی اظهار کرد: حجت الاسلام رئیسی انسانی ساده زیست هستند و بعد از بیش از 30 سال خدمت به انقلاب و نظام اسلامی امروز تنها یک منزل مسکونی در مشهد دارند و با فروش آن منزل هزیئه های انتخاباتی را تامین می‌کنند.

وی افزود: حجت الاسلام رئیسی هیچ‌گونه حق تولیتی برای خادمی امام رضا(ع) دریافت نمی‌کند و برای وراثش نیز حقی قائل نشده است و برای جایگاه ریاست جمهوری که دومین شخص بعد از مقام معظم رهبری است باید فردی انتخاب شود که ساده زیست و پاکدست باشد و وقتی چنین نگاهی در راس دولت قرار گرفت رانت و حقوق نجومی دیگر معنی نخواهد داشت.

میرمحمدی همچنین بابیان اینکه کمیته حقوقی ستاد حجت الاسلام رئیسی پزارش کاملی از تخلفات انتخاباتی یکی از کاندیداها در استفاده از امکانات دولتی در تبلیغات انتخاباتی آماده کرده است گفت: به هیچ عنوان نباید از شرایط قانون عدول کرد و نباید انسان آخرت خود را فدای دنیا کند.

رئیس ستاد انتخابات حجت‌الاسلام رئیسی در یزد مبارزه عملی با فساد و رانت، حایت از تولید، حمایت از اقشار آسیب پذیر و برقراری تعامل عزتمندانه در روابط خارجی با محوریت اقتصادی و حفظ استقلال کشور را برنامه‌های حجت الاسلام رئیسی عنوان کرد.

میرمحمدی اذعان کرد: باید با واگذاری تولید به بخش خصوصی و نظارت قاطع دولت، کاهش واردات بی‌رویه و افزایش صادرات با فراهم کردن بستر برای صنایع؛ شاهد شکوفایی تولید ملی و رونق اقتصاد کشور باشیم.

وی در خصوص اظهارنظرها درزمینهٔ عدم امکان افزایش مبلغ یارانه‌ها تصریح کرد: بنده از برخی اظهارات به‌ویژه اظهارنظر ریاست محترم مجلس تعجب می‌کنم چراکه افزایش مبلغ یارانه دهک‌های پایین جامعه از قوانین مصوب نمایندگان بوده و حتی نیاز به تصویب قانون جدید نیز ندارد چراکه منابع لازم در این زمینه دیده‌شده و با حذف یارانه دهک‌های بالای جامعه این مبالغ به یارانه دهک‌های پایین اضافه خواهد شد.

میرمحمدی افزود: امروزه بسیاری از مردم بر روی مبالغ یارانه خود تکیه‌دارند و حتی یارانه‌ها برای برخی افراد تنها منبع درآمدی به‌حساب می‌آید و علی‌رغمی اینکه در چهار سال گذشته قیمت کالاها با افزایش روبرو بوده و دولت از محل یارانه درامد خوبی را کسب کرده اما به این مبلغ اضافه نشده است و با اجرای قانون یارانه‌ها می‌توان میزان یارانه دریافتی مردم را افزایش داد.

سفر حجت الاسلام پناهیان به یزد

رئیس ستاد انتخابات حجت‌الاسلام رئیسی در یزد از حضور حجت الاسلام پناهیان در یزد خبر داد و گفت: یزد دوشنبه و سه‌شنبه هفته آینده میزبان حجت الاسلام پناهیان خواهد بود، عصر دوشنبه ایشان در شهرهای میبد، اردکان و مهریز سخنرانی کرده و صبح سه شنبه مراسمی ویژه بانوان در حسینیه سلسبیل با سخنرانی پناهیان برگزار خواهد شد.

میرمحمدی بابیان‌اینکه در تلاشیم آقایان بذرپاش، زاکانی و حاجی بابایی در یزد سخرانی کنند اذعان کرد: امکان حضور و سخرانی شخصیت های کشوری به دلیل کمبود وقت در مناطق محروم و دوردست استان وجود ندارد و خود اعضای استانی ستاد در این شهرستان ها حاضر می شوند.

انتهای پیام/ک


آخرین عناوین آخرین عناوین