Skip to Content

شناسه : 34911483


در آستانه فرا رسیدن هفته تامین اجتماعی؛ مدیر کل تامین اجتماعی استان یزد با نماینده ی مردم شهرستان اردکان در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش اردکان گویا به نقل از  اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی؛ در ابتدای این دیدار، دکتر محمد رضا تابش، نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی ضمن عرض خدا قوت به تمامی خادمان ملت از جمله کارکنان مجموعه تامین اجتماعی از یکایک مدیران، مسئولین و کارکنان تامین اجتماعی استان یزد به علت ارائه خدمات مطلوب به مردم و افراد تحت پوشش سازمان تقدیر و تشکر به عمل آورد.

وی با برشمردن پتانسیل ها و نقاط قوت استان یزد با توجه به شرایط خاص جغرافیایی و صنعتی بودن استان بر نقش عظیم سازمان تامین اجتماعی در توسعه این استان تاکید کرد.

دکتر تابش افزود: با توجه به این خصائص وشاخصهای ممتاز استان، می طلبد تا مسئولین سازمان تامین اجتماعی سرمایه گذاری در این استان را در برنامه های خود قرار داده و بر ضرورت آغاز و گسترش فعالیت شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) در استان یزد اشاره کرد.

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی، با بررسی آمار بیمه شدگان ومستمری بگیران در استان یزد و ضریب پوششی ٧٧ درصدی در سطح استان ارائه خدمات مطلوب به این قشر از افراد جامعه را وظیفه ای شرعی و قانونی دانست .

وی گفت: تاکنون بر اساس گزارش های واصله و به واسطه همت وتلاش مدیریت استان و همراهی بی نظیر کارکنان تامین اجتماعی استان یزد شاهد رضایت حداکثری مردم هستیم که امیدواریم روز به روز شاهد ارتقاء آن نیز باشیم.

در ابتدای این دیدار محمد صابری مدیر کل تامین اجتماعی استان یزد، تعامل با نمایندگان مجلس و دولت و سایر شرکای اجتماعی را از اولویت امور در استان برشمرد و از توجه نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی به مقوله تامین اجتماعی سپاسگزاری کرد.

صابری با برشمردن خدمات صورت گرفته اخیر همچون ارتقاء IT سازمان ، آغاز وشروع طرح پرونده الکترونیکی بیمه شدگان ،افزایش تعداد کارگزاریهای استان از دو کارگزاری در سال گذشته به ٥ کارگزاری (شعب ٤ یزد، میبد واردکان )در راستای خدمات مطلوبتر به مخاطبان ،ودرآینده بسیار نزدیک حذف دفترچه های درمانی و ارائه کارت هوشمند به بیمه شدگان ومستمری بگیران را از اقدامات مهم در جهت حفظ و صیانت از حقوق شهروندی دانست.

وی با اشاره به نامگذاری سال ١٣٩٧ به سال "حمایت از کالای ایرانی " که از طرف مقام معظم رهبری مزین گردیده است، گفت: با گسترش تعاملات بیش از پیش با مجامع کارگری وکارفرمایی و در راستای حفظ وایجاد اشتغال در جامعه آمادگی داریم در تمامی عرصه ها ودر کنار آحاد مردم و کارگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی، در تحقق حداکثری شعار سال گام برداریم.


آخرین عناوین آخرین عناوین