Skip to Content

شناسه : 34217948


رئیس دانشگاه اردکان در گردهمایی دانشجویان فعال فرهنگی و هنری، دبیران و اعضاء شورای مرکزی تشکلات مختلف این نهاد بر رسالت اجتماعی دانشجویان تأکید کرد.

به گزارش اردکان گویا به نقل از روابط عمومی دانشگاه اردکان؛ «دکتر علی نصیری طوسی» با بیان اهمیت حضور و مشارکت دانشجویان گفت: فعالیت های فوق برنامه دانشجویان بایستی به فرهنگ سازی در سطح جامعه منجر شود.

وی از مسئولین تشکل های دانشجویی خواست تا در برنامه هایشان هدفمند عمل کرده و برای فعالیت هایشان چشم انداز تدوین کنند.

استفاده از ظرفیت های شهر، حساسیت نسبت به مسائل جامعه و فرهنگ سازی فعالیت های خیریه از جمله دیگر محورهای سخنان رئیس دانشگاه اردکان بود.

مدیر امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه اردکان نیز در این گردهمایی با ارائه گزارشی از موفقیت های دانشجویان در جشنواره و مسابقات قرآنی، فرهنگی، هنری و اجتماعی در یک ساله گذشته، نقش دانشجویان را در پیشبرد اهداف دانشگاه را بسیار مهم دانست.

دکتر صحرایی همچنین با تشریح آخرین وضعیت تشکل ها،انجمن ها و کانون های دانشگاه از دبیران و اعضای شورای مرکزی خواست نسبت به بروز رسانی تشکیلات خود پیوسته نظارت و اهتمام داشته باشند .

لازم به ذکر است که در این جلسه، هریک از دانشجویان حاضر به بیان دیدگاه ها و مشکلات خود پرداختند و رئیس دانشگاه و مدیر فرهنگی و اجتماعی نیز در پایان به سؤالات مطرح شده پاسخ گفتند.


آخرین عناوین آخرین عناوین