Skip to Content

شناسه : 35256516


استاندار یزد و معاون امور سیاسی، ‌امنیتی و اجتماعی استاندار با حضور در منزل ‌جانباز شهید اردکانی، احمد افخمی عقدا ‌با خانواده این شهید والامقام دفاع مقدس دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش اردکان گویا به نقل از واحد روابط عمومی استانداری یزد؛ "‌محمود زمانی قمی" ‌استاندار یزد، "‌محمدعلی طالبی" ‌معاون سیاسی، ‌امنیتی و اجتماعی استاندار و ‌"‌رضا زارع زاده" ‌مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری در منزل "‌شهید جانباز احمد افخمی عقدا" ‌حضور یافتند و ضمن دیدار و گفت و گو با خانواده این ایثارگر رشید اسلام و دفاع مقدس با قرائت فاتحه، به مقام این شهید والامقام ادای احترام کردند.

استاندار یزد شهید افخمی را همکاری پرتلاش، ‌مجاهدی شجاع، ‌جانبازی فداکار و انسانی شریف و اخلاق مدار دانست و گفت: ‌این شهید والامقام با اهدای اعضای ‌خود، ‌دفتر زندگی خویش را به زیبایی تکمیل نمود و الگوی ماندگاری برای همگان شد.

زمانی قمی خاطرنشان کرد: ‌نهال انقلاب به برکت خون شهیدان و ایثارگری رزمندگان، ‌جانبازان و آزادگان امروز در چهلمین سال استقرار خود به درخت تناوری تبدیل شده است و نباید اجازه دهیم با توطئه‌های دشمنان و بدخواهان نظام خدشه ای به آرمان های مقدس شهیدان وارد شود.

گفتنی است جانباز ٧٠ درصد دفاع مقدس، ‌شهید افخمی در ١٩ دی ماه ١٣٦٥ و در جریان عملیات کربلای پنج، ‌در منطقه عملیاتی شلمچه از ناحیه چشم و سر مورد اصابت ترکش قرار گرفت و به افتخار جانبازی نائل آمد.


آخرین عناوین آخرین عناوین