Skip to Content

شناسه : 34081138
با حضور تیم‌های مطرح لیگ برتر فوتبال ساحلی؛


با حضور تیم‌های مطرح لیگ برتر فوتبال ساحلی کشورمان، دومین دوره از سری مسابقات چهار جانبه فوتبال ساحلی جام ایفا در شهرستان اردکان برگزار خواهد شد.

به گزارش اردکان گویا به نقل از خبرگزاری فارس؛ دومین دوره مسابقات چهارجانبه فوتبال ساحلی جام ایفا با حضور چهار تیم، مقاومت گلساپوش یزد، پارس جنوبی بوشهر، ایفای اردکان و شهرداری چابهار در اردکان برگزار می‌شود.

این مسابقات از 15 فروردین‌ماه تا 17 فرودین ماه برگزار می‌شود و چهار تیم مذکور با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

در روز اول این رقابت‌ها امروز ساعت 18 دو تیم مقاومت گلساپوش یزد و پارس جنوبی بوشهر و در ساعت 19 ایفای اردکان و شهرداری چابهار در ورزشگاه آزادی اردکان به رقابت می‌پردازند.

در روز دوم این رقابت‌ها تیم مقاومت گلساپوش یزد و شهرداری چابهار در ساعت 18 و در ساعت 19 ایفا اردکان و پارس جنوبی به رقابت می‌پردازند.

در روز پایانی این رقابت‌ها نیز پارس جنوبی بوشهر و شهرداری چابهار در ساعت 18 و دو تیم یزدی مقاومت گلساپوش یزد و ایفا اردکان نیز در ساعت 19 به رقابت می‌پردازند.

گفتنی است تیم مقاومت گلساپوش یزد خود را برای شرکت در دومین دوره رقابت‌های چهارجانبه اوراسیا که در طی هفته‌های آینده در یزد برگزار می‌شود آماده می‌کند. در این رقابت‌های جهانی باشگاه مقاومت گلساپوش یزد از تیم‌های لکوموتیو مسکو، لوانته اسپانیا و کاتینای ایتالیا استقبال می‌کند.

گفتنی است که در سال گذشته نیز گلساپوش یزد موفق شد قهرمانی رقابت‌های مذکور را به دست آورد.


آخرین عناوین آخرین عناوین