Skip to Content

شناسه : 32785177
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد عنوان کرد


قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد در نشست هماهنگی ستاد بزرگداشت دهه فجر شهرستان اردکان گفت: دهه فجر، تجلی وحدت مردم و تجلی میثاق با انقلاب است.

به گزارش اردکان گویا ؛ سعید زارع در نشست هماهنگی ستاد بزرگداشت دهه فجر شهرستان اردکان که در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد ضمن گرامیداشت سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گفت: شعار دهه فجر امسال «سربلندی ملت ایران در پرتو جمهوری اسلامی، اقتدار هم جانبه و اقتصاد مقاومتی» است. فراگیر کردن برنامه ها یکی از مؤلفه های بسیار مهمی است که باید به آن توجه ویژه ای بشود.
وی اظهار داشت: دهه فجر تجلی وحدت مردم و تجلی میثاق با انقلاب است. دهه نمایش شکوه و عظمت حقیقی و واقعی انقلاب است. دهه فجر عرصه تحکیم و برقراری ارتباط بین نسلی است. دهه شکرگزاری است. بزرگداشت دهه فجر بزرگداشت همه آرمان ها و ارزش های متعالی پیامبران و پاکان روزگار است.
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: برگزاری اینگونه برنامه ها در کشورهای مختلف بصورت دولتی انجام می شود و من با قاطعیت اعلام می کنم که جشن سالگرد انقلاب اسلامی بزرگترین و مردمی ترین جشن در دنیا است و مردم با حضور آگاهانه خود در راهپیمایی 22 بهمن با رهبر و آرمان های متعالی انقلاب بیعت می کنند. همه مردم و گروه های سیاسی به انقلاب تعلق خاطر خوبی دارند و در موقع لزوم پای کار هستند. ما باید با وحدت و انسجام برای بزرگداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برنامه ریزی کنیم و نگذاریم که این تفرقه ها و اختلاف سلیقه ها باعث نفوذ و رخنه دشمن شود.
وی با اشاره به تقارن ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) و ایام فاطمیه گفت: باید به گونه ای برنامه ریزی شود که حرمت این ایام حفظ شود و برنامه های جشن و شادی در روزهای 19 تا 22 بهمن برگزار شود. این تقارن نه تنها موجب محدودیت برنامه ها نخواهد شد بلکه بستر مناسب تری برای ارائه پیام معنوی انقلاب اسلامی است.
زارع افزود: تبیین عملکردها و دستاوردهای 39 ساله انقلاب اسلامی از جایگاه ویژه ای برخوردار است و ما وظیفه داریم که آنها را اعلام کنیم چرا که بیان دستاوردهای گران سنگ انقلاب در زمینه های خودباوری، استقلال، اراده جوانان در عرصه های مختلف، هویت بخشی به ملت ایران، احیای فرهنگ دینی و شهادت طلبی موجب نشاط و امید آفرینی در جامعه خواهد شد.
وی از انقلاب اسلامی به عنوان انقلاب « الله اکبر » یاد کرد و اظهار داشت: مساجد به عنوان پایگاه و خاستگاه انقلاب است. باید نوای دل انگیز تکبیر در شب 22 بهمن در سراسر کشور طنین انداز شود و به گوش همه منافقین برسد چرا که همین « الله اکبر » ها انقلاب را پیروز کرد و استمرار بخش انقلاب است.
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حرکت های بسیار خوب در محکومیت اغتشاشات و آشوب های اخیر که در سطح کشور صورت گرفت از حضور گسترده مردم ولایتمدار و تکلیف محور اردکان در حماسه 16 دی تشکر و قدردانی کرد و گفت: این مراسم مایه آبروی استان یزد در کشور شد.
وی گفت: در این حوادث دشمن قصد داشت که با برنامه ریزی و با توجه به وجود مسائل و مشکلات اقتصادی کشور و حمایت داعش و برخی از کشورهای منطقه زمینه اغتشاش و آشوب را در سراسر کشور فراهم کند. عربستان برای این برنامه مبلغ 50 میلیارد دلار را در نظر گرفته بود که سهم هر استان حدود 63 میلیارد تومان بود که با عنایت و لطف خداوند متعال، بصیرت و حضور به هنگام مردم و رهبری های پیامبر گونه مقام معظم رهبری این حماسه ها خلق شد و این فتنه دشمن هم نقش بر آب شد.
سعید زارع در پایان افزود: دشمن برای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در حال برنامه ریزی است و ما باید با هوشیاری و حفظ بیش از پیش وحدت و انسجام از انقلاب اسلامی و ارزش های متعالی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و منویات مقام عظمای ولایت صیانت کنیم. در فرهنگ عامه عدد 40 از اعتبار ویژه و منحصر بفردی برخوردار است و چهلمین سال حیات هر فرد، جامعه و هر مجموعه ای آیینه تبلور بلوغ و رشد و نماد تکامل و تعالی شناخته می شود.
انتهای پیام/ ا.م


آخرین عناوین آخرین عناوین