Skip to Content

شناسه : 34437863
حسینی پور اردکانی خواستار شد


رئیس اردکانی تبار سازمان مديريت و امور برنامه‌ريزی استان يزد، گفت: موضوع آموزش‌ و پرورش یکی از دغدغه‌های مهم استان است و بر همين مبنا دفتر امور اجتماعی و فرهنگي استانداری به موضوع نظام آموزشی در استان ورود پيدا کند.

به گزارش اردکان گویا به نقل از واحد روابط عمومی استانداری یزد؛ رئيس اردکانی تبار سازمان مديريت و برنامه‌ریزی استان در طی نشستی با مدیر دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد با تأکید بر ادامه همکاری‌ها، گفت: افزايش آگاهی و رعایت حقوق شهروندان در دستگاه‌های اداری بخش مهمی از فرایند توسعه محسوب می‌شود که در این زمینه لازم است تیم مشترک بازرسی با استانداری به‌منظور بررسی وضعیت  و میزان رعایت حقوق شهروندی در نظام اداری تشکیل شود و از مراکز مهم نظیر بیمارستان‌ها، شهرداری و ساير دستگاه‌های خدمات رسان بازدید نماید.

«سید مجتبی حسيني پور اردکانی»، اظهار داشت:‌ موضوع آموزش‌وپرورش یکی از دغدغه‌های اجتماعی و فرهنگی استان است و بر همين مبنا دفتر امور اجتماعی و فرهنگي استانداری به موضوع نظام آموزشی در استان ورود پيدا کند.

وي، افزود: شورای آموزش‌وپرورش استان جایگاه مناسبی برای طرح مباحث مرتبط  با نظام آموزشی است که در این رابطه می‌توان سیما و وضعیت کلی استان را در ارتباط با مدارس دولتی و غيردولتي و چشم‌انداز مطلوبی که می‌خواهیم در این رابطه ترسیم کنیم بررسی نماییم.

لازم به ذکر است که در پايان اين ديدار بر تقويت هر چه بيشتر زمينه همکاری‌هاي اين دو نهاد به‌ویژه درزمینه های آموزشي و پژوهشي تأکید شد.


آخرین عناوین آخرین عناوین