Skip to Content

شناسه : 35825133
مدیر حوزه علمیه خواهران اردکان:


مدیر حوزه علمیه خواهران شهرستان اردکان با اشاره به اهمیت حمایت از تولیدکنندگان داخلی، اذعان کرد: دستیابی به رشد اقتصادی، نیازمند ترویج فرهنگ استفاده از کالای ایرانی و حمایت از تولیدات داخلی است.

به گزارش اردکان گویا؛ «فاطمه ابراهیمیان» در طی گفت و گویی با خبرگزاری فارس، گفت: به‌منظور تحقق منویات مقام معظم رهبری و در راستای «حمایت از کالای ایرانی»، به همت طلاب خواهر نمایشگاه عرضه محصولات کاملاً ایرانی در حوزه علمیه خواهران حضرت فاطمه الزهراء (سلام‌الله علیها) اردکان برپاشده است.

وی، افزود: این نمایشگاه شامل غرفه‌های پوشاک، اسباب‌بازی، مواد غذایی، صنایع‌دستی، مواد خوراکی، لوازم‌التحریر، کتاب‌های مرتبط با اقتصاد مقاومتی، تحقیقات و پایان‌نامه‌های طلاب با موضوع اقتصاد مقاومتی در سالن اجتماعات مدرسه علمیه خواهران دایر شده است.

مدیر حوزه علمیه خواهران شهرستان اردکان، تصریح کرد: دستیابی به رشد اقتصادی، نیازمند ترویج فرهنگ استفاده از کالای ایرانی و حمایت از تولیدات داخلی است و برگزاری این‌گونه نمایشگاه‌ها بستر مناسبی جهت معرفی توانمندی‌های تولیدکنندگان ایرانی، ایجاد اشتغال برای بانوان و دسترسی آسان و سریع عموم مردم به کالاهای ایرانی باکیفیت و باقیمت مناسب را فراهم می‌کند.

وی؛ هدف از برگزاری این نمایشگاه را فرهنگ‌سازی برای خرید کالای ایرانی، آشنایی بیشتر مردم با کتب مختلف در زمینهٔ اقتصاد مقاومتی و ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی بیان کرد.

ابراهیمیان در پایان، اظهار داشت: نمایشگاه حمایت از کالای ایرانی تا پایان آذرماه در حوزه علمیه خواهران اردکان دایر است و علاقه‌مندان می‌توانند همه‌روزه از ساعت 8 صبح تا 13 و عصر روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه از این نمایشگاه بازدید و خرید کنند.


آخرین عناوین آخرین عناوین