Skip to Content

شناسه : 24654863
رئیس پژوهشگاه سالمندان کشور در اردکان:


رئیس پژوهشگاه سالمندان ایران و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، توجه جدی دستگاه های اجرایی به مقوله سالمندی جمعیت سطح کشور را خواستار شد.

به گزارش اردکان گویا به نقل از خبرگزاری ایرنا؛ احمد دلبری روز شنبه در جریان بازدید از روند پیشرفت مرکز تحقیقات سالمندی اردکان یزد با اظهار خرسندی از امکانات و ظرفیتهای استان یزد و شهرستان اردکان ، از نزدیک در جریان پیشرفت پروژه مرکز تحقیقات سالمندی اردکان قرار گرفت.

وی با تاکید بر لزوم توسعه پژوهش های مرتبط با سالمندان، برنامه ریزی علمی و دانش محور در حوزه سالمندان را خواستار شد و از تلاشهای سازمان بهزیستی استان یزد و بهزیستی اردکان در این زمینه تقدیر کرد.

دلبری؛ همچنین از آمادگی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در زمینه پیشبرد اهداف مرکز تحقیقات سالمندی و هر گونه حمایت از این مرکز خبر داد .

در ادامه این دیدار جلیل عفتی، مدیر کل سازمان بهزیستی استان یزد نیز با ارائه توانمندیهای موجود استان در زمینه های علمی و پژوهشی فراهم شدن شرایط پذیرش دانشجو در مقاطع mph و phd در این پژوهشکده را ضروری و از نیازهای استان و منطقه جنوب شرق برشمرد.

در این بازدید امیرولی عضدزاده رئیس اداره بهزیستی اردکان در طی سخنانی با اشاره به آمار بالاتر از نرخ کشوری جمعیت سالمندان اردکان و وجود نزدیک به 10 هزار سالمند در شهرستان ، گزارشی از روند شکل گیری مرکز تحقیقات سالمندی اردکان و اقدامات صورت گرفته در این زمینه را ارائه و بر آمادگی این مرکز در اجرای پروژه های مشترک با مرکز تحقیقات سالمندی ایران تاکید نمود.

در این بازدید دکتر محمد حسین غنیمت، معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی استان یزد و محمود آسایش کارشناس امور سالمندان سازمان بهزیستی استان یزد دکتر دلبری را همراهی کردند.


آخرین عناوین آخرین عناوین