Skip to Content

شناسه : 35434549
فرمانده نیروی انتظامی استان در اردکان:


فرمانده نیروی انتظامی استان یزد با اشاره به اهمیت جنگ فرهنگی، تصریح کرد: متأسفانه دستگاه‌ هایی که در خط مقدم جنگ فرهنگی قرار دارند، ضعیف عمل می‌کنند.

به گزارش اردکان گویا به نقل از خبرگزاری فارس؛ «سردار محمد رضا میرحیدری» در دیدار امام‌جمعه اردکان با اشاره به اهمیت موضوع فرهنگ در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، گفت: در جنگ فرهنگی نابرابری که دشمنان ما برای مبارزه با انقلاب اسلامی به راه انداخته‌اند متأسفانه دستگاه‌هایی که باید در خط مقدم این جبهه قرار بگیرند ضعیف عمل می‌کنند.

وی افزود: مصلحت‌اندیشی‌ها باعث شده است که این دستگاه‌ها در مراقبت و حراست از حوزه فرهنگ و ارزش‌های دینی رسالت خودشان را دنبال نکنند. ولی دشمن در این زمینه با جدیدت و دقت، اهداف خودش را دنبال می‌کند و به دنبال تسخیر افکار عمومی و تغییر باورها در جامعه و به‌ویژه در نسل جوان ماست.

فرمانده نیروی انتظامی استان یزد اظهار داشت: امروز متأسفانه در فضای مجازی و انتشار کتاب گرایش‌هایی به فرقه‌های منحرف وجود دارد که حاکی از کوتاهی و کم‌کاری ماست.

وی گفت: نیروی انتظامی با توجه به رسالتی که درزمینهٔ حفظ ارزش‌ها و صیانت از حوزه فرهنگ جامعه دارد حساس‌تر و دقیق‌تر از گذشته با کمک دستگاه‌های اطلاعاتی در حال انجام‌وظیفه است ولی در این زمینه باید شخصیت‌ها و افراد فرهنگی نیز وارد میدان شوند.

میرحیدری، تصریح کرد: ما در خاک‌ریز اول دفاع از ارزش‌ها باید رسالت خود را انجام دهیم اما به‌تنهایی این امکان وجود ندارد و باید با همکاری یکدیگر نگذاریم که سد دفاع از ارزش‌ها شکسته شود که برای این کار باید نیروهای انقلابی اجماع داشته باشند و با کنار گذاشتن بازی‌های سیاسی در جهت حفظ ارزش‌ها محکم بایستیم.

حجت‌ الاسلام‌ و المسلمین سید اسماعیل شاکر هم در این دیدار ضمن تشکر و قدردانی از تلاش‌های نیروی انتظامی با ذکر مصادیقی ملموس بر اهمیت امنیت اخلاقی و اعتقادی در کنار امنیت جانی و مالی تأکید کرد و گفت: ما بر این باور هستیم که امنیت، بزرگ‌ترین نعمت است.

امام‌جمعه اردکان در پایان اظهار داشت: اختلاف‌سلیقه و اختلاف‌نظر امری طبیعی است ولی باید در مسیری حرکت کنیم که رضایت نسبی مردم را نسبت به‌نظام و انقلاب بیشتر کنیم. اگر همدلی و همراهی بین مسئولان باشد بسیاری از کارها انجام می‌شود.


آخرین عناوین آخرین عناوین