Skip to Content

شناسه : 32665061
استاندار یزد:


استاندار یزد با بیان اینکه دبیرخانه دائمی جشنواره فیلم کوتاه امید در استان یزد تشکیل می‌شود، افزود: در تلاشیم که این برنامه در سطح بین المللی برگزار شود.

به گزارش اردکان گويا به نقل از یزد آوا، استاندار یزد در نشست شورای هماهنگی مدیریت بحران استان یزد ضمن گرامیداشت سالروز سفر مقام معظم رهبری به یزد با اشاره به معین بودن یزد  برای منطقه 14 تهران گفت: دستگاه‌های استان باید هر کدام اطلاعات فنی و مورد نیاز حوزه خود را از طریق ارتباط با مسئولان منطقه 14 تهران به دست بیاورند و هماهنگی‌های لازم را انجام دهند.

محمود زمانی قمی افزود: زلزله ممکن است در تهران به وقوع بپیوندد و برآورد اولیه از امکانات و تجهیزات مورد نیاز و شناسایی از مناطق امن و بحران‌زا انجام شده است که دقیق نیست و باید با بازدید از منطقه 14 تهران و از طرق مختلف اطلاعات کامل و دقیق را به دست آورد.

وی با اشاره به درگیری برخی استان‌ها از جمله یزد با آنفلوانزای پرندگان گفت: این بیماری بسیار خطرناکی است و خسارت بزرگی به اقتصاد جهان وارد کرده و باید نسبت به این موضوع حساس برخورد کرد و دستگاه‌های متولی در حوزه ماموریتی خود اقدامات لازم را انجام دهند تا از وقوع مشکلات جلوگیری شود.

زمانی قمی با اشاره به برگزار جشنواره فیلم کوتاه امید در استان یزد نیز گفت: استان یزد در این زمینه ابتکار درخور و شایسته‌ای از خود نشان داد و در قالب این برنامه‌ها است که هنرمندان می‌توانند با زبان برنده و موثر خود بسیاری از مشکلات را حل کنند.

وی با بیان اینکه دبیرخانه دائمی جشنواره فیلم کوتاه امید در استان یزد تشکیل می‌شود، افزود: در تلاشیم که این برنامه در سطح بین المللی برگزار شود و برگزاری آن هر سال می‌تواند رخداد بسیار خوبی برای استان و هنرمندان باشد چرا که می‌توان آموزش‌هایی که لازم است به مردم ارائه شود از طریق همین جشنواره‌ها و برنامه‌های هنری صورت گیرد.

استاندار یزد تاکید کرد: باید همه دستگاه‌های اجرایی ارباب رجوع را مورد اکرام قرار دهند و کارها را به موقع انجام دهند و اگر تصمیمی از دستگاه‌های خدمتگزار موجب عدم رضایت مردم شود مورد اصلاح قرار گیرد.

انتهای پیام/


آخرین عناوین آخرین عناوین