Skip to Content

شناسه : 32749164


معاون آموزش و پرورش اردکان گفت: دانش آموزان دوره اول متوسطه این شهرستان در آزمون استانی بهبود عملکرد در پایه های هفتم، هشتم و نهم باکسب رتبه اول افتخار آفریدند .

به گزارش اردکان گويا؛ حمید ادبی، در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: دانش آموزان متوسطه اول به غیر از دانش آموزان مدارس تیزهوشان در این آزمون شرکت کردند .

وی اضافه کرد :دانش آموزان پایه هفتم، هزار و 210 نفر، پایه هشتم، هزار و 135نفر و پایه نهم هزار و 30 نفر در آزمون یاد شده شرکت کردند .

این مسئول در مدیریت آموزش و پرورش اردکان یادآور شد: بهترین نتایج دروس در پایه هفتم، عربی و اجتماعی، پایه هشتم، قرآن ، پیام های آسمانی ،زبان انگلیسی و در پایه نهم قرآن ، پیام های آسمانی، عربی و اجتماعی بود.

وی اظهار کرد : برگزاری این آزمون ها، سه دسته فعالیت را شامل می شود؛ یکی فعالیت های قبل از آزمون ، دوم، حین آزمون و سوم پس از آزمون است که مهمترین فعالیت هاست ، سال های گذشته فعالیت های پس از آزمون خیلی جدی گرفته می شد. 

وی بیان کرد: امسال به فعالیت های قبل از آزمون بیشتر توجه شد که نتیجه این اتفاق بی نظیر ، کسب رتبه اول بود . 

ادبی اظهار کرد : این موفقیت ها حاصل برنامه ریزی مدیران و کادر اجرایی مدارس ، پشتکار اولیا و تلاش و کوشش دانش آموزان است .

معاون آموزش و پرورش اردکان تصریح کرد: نکته ای که بسیار مهم است، صیانت و نگهداری این موفقیت است.

ادبی یادآور شد: آزمون پیشرفت تحصیلی در واقع شناسایی نقاط ضعف و قوت دانش آموزان است یعنی دانش آموزان خود را بشناسند و استان نیز نگاه جدی در شناسایی نقاط ضعف و قوت دانش آموزان شهرستان ها و نواحی مناطق دارد.

در سال تحصیلی 97- 96 حدود 17 هزار دانش آموز در اردکان مشغول به تحصیل هستند. 


آخرین عناوین آخرین عناوین