Skip to Content

شناسه : 32988742
سرپرست تيم خاتم اردکان عنوان کرد؛


سرپرست تيم خاتم اردکان گفت: هدف ما در این بازی این بود که بدون خطا و با حمایت بیشتر از یکدیگر به پیش برویم چرا که این برد یک کار گروهی را می طلبید. خودباوری در اعضا، حمایت بسیار خوب تماشاچیان و آنالیز و تمرین خوب تیم خاتم اردکان باعث پیروزی امشب آنها شد.

به گزارش اردکان گویا؛ با پیروزی شگفتی آور خاتم اردکان در مقابل تیم قدرتمند پیکان تهران به سراغ سرپرست تیم خاتم اردکان رفتیم تا نظر وی را در خصوص این بازی جویا شویم.

عباسعلی میرحسینی در مصاحبه با اردکان گویا گفت: در دور رفت به علت مشکلات و فرصت کمی که داشتیم نتوانستیم ورزش و بدنسازی، سرعت و چابک و ... را به خوبی انجام دهیم، چرا که این تیم یک هفته ای تشکیل شد و 10 روز بعد باید برای بازی آماده می شدیم به همین دلیل ما فقط توانستیم چند بازی دوستانه داشته باشیم و از آن طرف نیز بازیکنان نتوانستند به آمادگی کامل برسند و ناچارا نسبت به جایگاهی که داشتیم باید بازی را شروع می کردیم.

وی افزود: ما در دور رفت به علت مشکلاتی که داشتیم نتوانستیم بازی خوبی داشته باشیم، البته تا مرز برد پیش می رفتیم اما به علت چند خطا، به پیروزی نمی رسیدیم. در دور برگشت جلسه ای تشکیل شد، با گروه صحبت شد و آنالیزهایی نیز انجام شد و به این نتیجه رسیدیم که اگر می خواهیم پیروز شویم بعد از کمک خدا باید خودمان تلاش بیشتری کنیم.

سرپرست تیم خاتم ادامه داد: بازی ها خیلی سخت بود چرا که در دوره برگشت اندوخته ای نداشتیم و مجبور بودیم برای برد به زمین برویم، اما تیم چون در شرایط روانی خوبی نبود، جلسه ای مقرر کردیم و تصمیم به برد گرفتیم و اعضا را درگیر کردیم و روحیه برد را در آنها افزایش دادیم و اعضای تیم برای برد وارد زمین می شدند نه برای بازی کردن.

وی اظهار داشت: بازی سختی بود اما ما از نظر روانی روی اعضا کار می کردیم و رفته رفته و در هر بازی بهتر شدیم و این بازی نیز می دانستیم که بازی سختی داریم و در مقابل پر افتخار ترین تیم باشگاه آسیا بازی می کنیم اما میدانستیم که اگر اشتباه کمتری داشته باشیم و آنالیز انجام شده را خوب پیاده کنیم و هواداری طرفداران نیز داشته باشیم،  پیروز خواهیم شد.

میرحسینی تاکید کرد: هدف ما در این بازی این بود که بدون خطا و با حمایت بیشتر از یکدیگر به پیش برویم چرا که این برد یک کار گروهی را می طلبید. خودباوری در اعضا؛ حمایت بسیار خوب تماشاچیان و آنالیز و تمرین خوب تیم خاتم اردکان باعث پیروزی امشب آنها شد.امشب تیم خاتم اردکان نشان داد که شکل یک تیم لیگ برتر را به خود گرفته است.

وی در پایان گفت: بازی بعدی ما در تهران با تیم سایپا است و در حال حاضر با اختلاف بسیار کم در رده هفتم قرار داریم که شاید با یک بازی جایگاهمان تغییر پیدا کند. امیدواریم این پیروزی همچنان ادامه داشته باشد و بتوانیم دل طرفداران این تیم که از جان و دل مایه می گزارند را شاد کنیم.


آخرین عناوین آخرین عناوین