Skip to Content

شناسه : 25947779


جشن نماز ویژه خردسالان مهدهای قرآن موسسه نورالزهرا (س) در این موسسه اردکان برگزار شد.


به گزارش اردکان گويا، در برگزاری این جشن ، شعبانعلی قانعی اردکانی مسئول امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی اردکان ، طریقه وضو گرفتن و خواندن نماز را با جماعت با شیوه ای ساده که تمام بچه ها جذب صحبت هایش شده بودند، آموزش داد.
ایشان در ادامه ، با بیان حدیث پیامبر اسلام گفت: «اَدبو آولادَکم واَحسنـوا اَخلاقَهَم» فرزندانتان را درست تربیت کنید و رفتار آنها را شایسته گردانید.
قانعی اردکانی با بیان اینکه تربیت صحیح دینی همیشه یکی از دغدغه های مهم خانواده های متدین و مذهبی شهرستان بوده که این شهر نیز با وجهه فرهنگ و ادب دینی شناخته می شود.
ایشان ادامه داد : سنگینی این مسئولیت برای خانواده ها به حدی است که نهادهای فرهنگی و دینی مانند سازمان تبلیغات اسلامی را به یاری و مدد می طلبد و این سازمان هم در راستای تبلیغ و ترویج فرهنگ دینی و آیین مذهب تشیع آمادگی خدمت رسانی تربیتی برای خانواده ها در هر قشر وسنی بخصوص کودکان ونوجوانان را دارد و به حمداالله استقبال بسیار خوبی از مراکز تحت پوشش این سازمان شده است .
 کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی اردکان گفت : اعتمادی که مردم متدین به این سازمان و برنامه های اجرائی آن دارندما را در این راه امیدوارتر وثابت قدم تر می کند.
در کنار حفظ قرآن کریم،برنامه های تربیتی ،آموزشی واخلاقی در مهدهای قرآنی تحت پوشش این سازمان جایگاه ویژه ای دارد امید واریم که بتوانیم پس از کسب رضایت خداوند وعنایات اهل بیت علیه السلام خشنودی خانواده ها را نیز بدست آوریم.
در ادامه این مراسم نیز گروههای سرود خردسالان با خواندن دعا و شعرهای معنوی رونق بخش محفل بودند.
در پایان مراسم با اهدا هدایای فرهنگی خردسالان مورد تشویق به شرکت در نماز جماعت و حضور در مساجد به همراه والدینشان دعوت شدند.
گفتنی است این مراسم در روز هایی چهارشنبه 15 و شنبه 18 دی ماه سال جاری از سوی موسسه قرآنی نورالزهرا(س) اردکان برگزار شد.

 

اردکان امروز


آخرین عناوین آخرین عناوین