Skip to Content

شناسه : 35630465
کمالی:


شهردار اردکان با بیان این که امنیت امروز جامعه مرهون خون پاک شهداء والامقام است، اذعان کرد: تلاش برای خدمات‌ رسانی به خانواده‌های معظم شهداء و ایثارگران وظیفه همه مسئولان است.

به گزارش اردکان گویا به نقل از واحد روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر اردکان؛ «احمد کمالی» به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج دانش‌آموزی در دیدار با محمد احمدی، پدر دانش‌ آموز شهید حمزه احمدی، افزود: درس گرفتن از آرمان‌های والای شهیدان بزرگ‌ترین مکتب تعلیم و تربیت است.

وی، اظهار داشت: تلاش همه ما در جهت خدمت به بازماندگان خانواده شهداء و خدمت به جانبازان و آزادگان و ایثارگران وظیفه اخلاقی، عرفی و دینی و البته کمترین کار ممکن است.

شهردار اردکان، تصریح کرد: تا زمانی که فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه حاکم باشد، هیچ قدرتی فکر تجاوز و تعدی به این مرزوبوم را نخواهد کرد.

کمالی، یادآور شد: شهیدان از بندگان مقرب خداوند بودند که از سفره رحمت باری‌تعالی تا ابد متنعم هستند و این فرصتی است که صرفاً خداوند متعال آن را به بندگان شایسته خود ارزانی می‌دارد.

وی، یادآور شد: شهیدان و ایثارگران مظهر صلابت و اقتدار این مرزوبوم هستند و مدال افتخار آن‌ها بر تاریخ ایران اسلامی تا همیشه خواهد درخشید.

به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج دانش‌آموزی، شهردار به همراه مدیران شهرداری و رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان با پدر حمزه احمدی دانش‌آموز شهید دیدار کردند و با اهدای لوح سپاس از رشادت‌های این خانواده معظم شهداء قدردانی شد.

لازم به ذکر است که شهید حمزه احمدی در سن 15 سالگی و در سال تحصیلی سوم راهنمایی با حضور در تیپ الغدیر استان یزد در سال 1366 در عملیات کربلای 5 در شلمچه به فیض شهادت نائل آمد.


آخرین عناوین آخرین عناوین