Skip to Content

شناسه : 34991217
با حضور جمعی از مسئولان شهرستانی صورت گرفت


مراسم افتتاح و بهره برداري از نخستین خانه ورزش شهر احمدآباد با حضور فرماندار شهرستان اردکان و جمعی از مسئولین برگزار شد.

به گزارش اردکان گویا به نقل از واحد روابط عمومی شهرداری احمدآباد از توابع شهرستان اردکان؛ مهندس حمید رضا تقوی، شهردار احمدآباد در ابتدای مراسم ضمن عرض خیر مقدم با بيان اينکه یکی از وظایف شهرداریها امور فرهنگی و اجتماعی می باشد و با توجه به اینکه سرانه ورزشی شهر احمدآباد کمتر از سرانه متوسط استان می باشد، یکی از اهداف و برنامه های شورای شهر و شهرداری را احداث و توسعه اماکن ورزشی به منظور رفاه و سلامت و پویایی شهروندان عنوان نمودند و گزارشی از پیگیریهای صورت گرفته به منظور احداث فضای روباز ورزشی با همکاری اداره ورزش و جوانان و تملک زمین دولتی جهت احداث پارک ویژه بانوان بیان نمودند .

وی افزود: با توجه به درخواست و پیگیریهای جمعی از بانوان و جوانان شهر احمدآباد این مکان توسط شهرداری به صورت موقت اجاره گردید تا شرایط تملک آن توسط شهرداری مهیا گردد. ایشان در ادامه ضمن تشکر و تقدیر از خیر محترم حاج عبدالله محمدی جهت احداث سالن ورزشی اظهار امیدواری نمودند تا پایان سال جاری ، سالن ورزشی ایشان نیز به بهره برداری برسد.

در ادامه مراسم مهندس مقیمی فرماندار شهرستان اردکان از زحمات وتلاش های انجام شده در حوزه ورزش احمدآباد تقدیر و تشکر کردند.

وی همچنین استعدادهای جوانان احمدآبادی در حوزه های مختلف به خصوص در حوزه ورزش را قابل ستایش دانسته و با تشکر از خیرین محترم به ارزش سرمایه گذاری در ورزش اشاره نمودند .

لازم به ذکر است خانه ورزش احمدآباد در سالنی به مساحت 650 متر مربع با همکاری اداره ورزش و جوانان تجهیز شده و در حال حاضر با تعداد 330 ورزشکار و متقاضی کلاسهای ورزشی در 4 رشته دایر می باشد.

در پایان از خیرین ورزشی با اهدای لوح تقدیر از آنها قدر دانی شد.


آخرین عناوین آخرین عناوین