Skip to Content

شناسه : 33862790
فینال لیگ برتر والیبال در سالن آیت الله خاتمی؛


دیدار برگشت مرحله پایانی لیگ برتر والیبال کشورمان فردا (چهارشنبه) با انجام بازی حساس در بین تیم‌های خاتم اردکان و بانک سرمایه آغاز خواهد شد.

به‌ گزارش اردکان گویا به نقل از خبرگزاری ایسنا؛ دور برگشت مرحله پایانی لیگ برتر والیبال فردا (چهارشنبه) با دیدار تیم‌های خاتم اردکان و بانک سرمایه از ساعت 17 در محل سالن حضرت آیت الله سید روح الله خاتمی (ره) آغاز می‌شود.

دیدار دوم مرحله فینال در حالی به میزبانی اردکانی‌ها انجام می‌شود که تیم شگفتی ساز خاتم با هدایت عباسعلی میر حسینی در دیدار رفت برابر بانک سرمایه با وجود ارائه عملکردهای بی نظیر با نتیجه‌ سه بر دو شکست خورد و در این دیدار خانگی محکوم به پیروزی است تا همچنان امیدهایش برای کسب عنوان قهرمانی را زنده نگه دارد.

در سوی مقابل بانک سرمایه که سومین حضور متوالی‌اش در فینال را تجربه می‌کند، در حالی پا به فینال گذاشته که پس از کسب عنوان نخست دور گروهی در مراحل حذفی به ترتیب تیم‌های هاوش گنبد و پیکان تهران را از پیش رو برداشت و با پیروزی دشوار در دیدار رفت برابر خاتم اردکان به کسب سومین جام قهرمانی نزدیک تر شده است.

تیم خاتم اردکان هم که در دور گروهی در جایگاه هفتم ایستاده بود و در مراحل حذفی تیم‌های سایپا تهران و شهرداری تبریز را از پیش رو برداشت، برای اولین بار به دیدار پایانی لیگ برتر والیبال راه یافته و بازیکنان این تیم نشان داده‌اند که در خانه می‌توانند دست به هر کاری بزنند.

لازم به ذکر است که در مرحله پایانی لیگ برتر والیبال هر تیم که بتواند در دو بازی از سه دیدار به پیروزی برسد عنوان قهرمانی ‌را از آن خود می‌کند.


آخرین عناوین آخرین عناوین