Skip to Content

شناسه : 35593278
قوچان‌ نژاد:


سرمربی تیم والیبال پیام خراسان، گفت: خاتم اردکان را آنالیز کرده بودیم و از آنها شناخت داشتیم اما شرایط آن طور که می‌خواستیم پیش نرفت و برخی اشتباهات فردی شرایط را برای ما سخت کرد.

به گزارش اردکان گویا؛ «جبار قوچان‌ نژاد» پس از دیدار برابر خاتم اردکان در طی گفت و گویی با خبرگزاری فارس، گفت: ست اول بازی برابری را ارائه دادیم، اما بازیکنان خاتم با تجربه خود توانستند در امتیازگیری بهتر عمل کنند و به‌تدریج فاصله بگیرند.

سرمربی تیم والیبال پیام خراسان، خاطرنشان کرد: سید محمد موسوی و سعید مصطفی‌ وند دو بازیکن کلیدی ما در تمرینات پیش از بازی از ناحیه مچ پا دچار آسیب دیدگی شدند و همین‌ مسئله شرایط را کمی برای ما سخت کرد و نمی‌توانستیم در جریان بازی بر روی آنها فشار بیاوریم، همچنین علی سجادی یکی دیگر از بازیکنان اصلی ما روز بازی دچار تب و لرز شدید شد، از او در این دیدار استفاده نکردیم.

وی، ادامه داد: خاتم تیم پرمهره، هماهنگ و آماده‌ای است، اما ما می توانستیم عملکرد بهتری برابر آنها داشته باشیم، ولی روزما نبود و برخی اشتباهات پی‌درپی در امتیازگیری فاصله ما را با حریف زیاد کرد، ما هنوز به‌آمادگی و هماهنگی کامل و مد نظرمان نرسیدیم و همین امر سبب شده تا در بازی‌های ابتدایی خیلی مطمئن عمل نکنیم.

قوچان‌نژاد، عنوان کرد: به‌دلیل عدم وجود زمان کافی و دیر تشکیل شدن تیم فرصت کافی برای بدنسازی بازیکنان وجود نداشت و پس از یک بازی پرفشار و ۵ ست نبرد نزدیک با ورامین بازیکنان فشار زیادی را تحمل کردند و در بازی امروز هم هنوز خستگی بازی قبل در بدنشان وجود داشت.

سرمربی تیم پیام خراسان در پایان، تصریح کرد: دو بازی آینده ما در مشهد است و فرصت‌ مناسبی برای کسب امتیاز و آمادگی و هماهنگی بیشتر بازیکنان داریم.


آخرین عناوین آخرین عناوین