Skip to Content

شناسه : 29485387
شهروندان اردکاني از نمايش اقتدار موشکي ايران مي گويند؛


شهروندان اردکاني نظر خود را در خصوص اقدام موشکي ايران عليه داعش در مصاحبه اي خواندني اعلام کردند.

به گزارش اردکان گويا، سپاه پاسدان انقلاب اسلامی در آخرین دقایق روز یک‌شنبه 28 خرداد ماه در پاسخ به اقدامات تروریستی داعش در تهران، پایگاه‌ها و مقر داعش در دیرالزور سوریه را مورد حمله قرار داد.

این اقدام ایران با واکنش‌های جهانی و منطقه‌ای گسترده‌ای رو به رو شد که هم‌چنان ادامه دارد.در اين راستا به سراغ مردم اردکان رفتيم تا نظر آنها را در خصوص اين اقدام جويا شويم.

محمود مروتی در خصوص پاسخ موشکی سپاه پاسداران به داعش و رژیم صهیونیستی گفت: سپاه پاسخ بسیار بسیار کوبنده ای از طرف سپاه به داعش برای حمله ی کورشان در تهران دادند. من از این اقدام و شنیدن این خبر بسیار خوشحال شدم.

وی افزود: دشمنان ایران بدانند که مسئولان امنیت ملی برای شهروندان و امنیت شان احترام زیادی قائلند و اجازه ناهنجاری به هیچ کس نمی دهند.

این شهروند اردکانی اظهار داشت: این اقدام سپاه قدرت بالای اطلاعات عملیات و توان بالای موشکی و نیروی نظامی ایران را به همگان نشان داد و آمریکا و اسرائیل و دیگر بدخواهان این نظام حساب کار دستشان آمد.

دیگر شهروند اردکانی در این خصوص گفت: درود خدا بر نظامیان و سپاهیان جان برکف که بسیار خوب و مقتدرانه به داعش برای عملیات کورشان و 17 تن شهید این عملیات را دادند.

ابوالفضل حاجی ملا محمدی افزود: همسایگان این مرز و بدخواهان با این اقدام سپاه متوجه شدند که ایران چه قدرت عظیمی دارد و دیگر کسی جرات خیانت به ایران و حمله تروریستی در این سرزمین نخواهد داشت. نمونه کوچکی از عواقب این شرارت ها را همگان به چشم دیدند.

وی ادامه داد: این ها همه از تدابیر فرمانده کل قوا است. همه ایرانیان پشتیبان ولایت فقیه بوده وهستند و قدردان نیروی نظامی و دلاوران مرزبان و رشید مردان سپاه هستیم. این اقدام سپاه فقط گوشه ای از اقتدار نظامی ایران را به جهانیان نشان داد و درس عبرتی بود برای تروریست ها تا دیگر نگاه چپی به این کشور و امنیت آن نداشته باشند.

 

مهدی هاتفی دیگر شهروند اردکانی بود که در مقابل دوربین اردکان گویا قرار گرفت.

وی گفت: با شنیدن خبر حمله موشکی سپاه به دیر الزور در سوریه موجی از شادی مردم را فرا گرفت. این ابراز قدرت از ایران و سپاه پاسداران آنچنان اقدام به جایی بود که دیگر هیچ کس خیال تجاوز و دشمنی با ایران را در سر نپروراند.

این شهروند اردکانی اظهار داشت: سپاه با این اقدام ثابت کرد که ایران با هیچ کس بر سر تمنیت شهروندان و کشورش شوخی ندارد و به هر اقدامی ننگینی پاسخ کوبنده ای خواهد داد.

وی در پایان از تمام حافظان امنیت ملی تشکر کرده و از ایرانی بودن خود ابراز خوشحالی کرد.

محمد علی همت در خصوص اقدام موشکی سپاه گفت: ای اقدام سپاه بسیار پسندیده و به جا بود و باعث شادی و خوشحالی تمام خانواده شهدا ومردم شریف ایران شد و همچنین باعث ترس و دلهره در دل تمتم دشمنان شد.

وی افزود: این اقدام سپاه به گفته مقام معظم رهبری سیلی محکمی بود به نیروی داعش زده شد و اقتدار نیروی جمهور اسلامی را به جهانیان ثابت کرد.

این شهروند اردکانی تصریح کرد: از این اقدام به جای سپاه بسیار خوشحالیم چرا که به همه جهان ثابت کردیم که چه قدرتی داریم و عظمت نیروی سپاه بر همگان ثابت شد.

دیگر شهروند اردکانی گفت: اقدامی به موقع، به جا و بازدارنده را از سپاه جمهوری اسلامی شاهد بودیم. با این اقدام جایگاه و اقتدار ایران در منطقه و جهان برای برخی از کج فهمان که باور چنین امکانات نظامی برای ایران غیر ممکن می دانستند، ثابت شد و دولت های عربی چون عربستان که به خود جرات داده بودند و حرف از قدرت نظامی زده بودند شاهد عینی بازتاب این قدرت نظامی در جهان بودند.

ناصر قادری افزود: این اقدام سپاه نشان داد تحریم های آمریکا در قدرت و جایگاه ایران هیچ تاثیری ندارد و مردم ایارن با تکیه بر ولایت و اقتصاد مقاومتی ابر قدرت جهان خواهند شد.

وی ادامه داد: ایارن همیشه به دنبال صلح و دوستی بودند و با عناصر تروریستی در هر کجای جهان مقابله خواهند کرد و نمیگذارند ذره ای از امنیت کشور کم شود.

قادری اظهار داشت: مقام معظم رهبری در سخنرانیشان گفتند که ما سیلی محکمی به دشمن خواهیم زد و بعد از گذشت چند ساعت امر ولی امر مسلمین به بهترین نحو انجام شد.

حسین صحرایی آخرین نفری بود که خبرنگار اردکان گویا با آن مصاحبه کرد.

وی گفت: تروریست ها به خود جرئت داده بودند و در ایران دست به عملیات تروریستی زدند و نمی دانستند که ایران مانند کشورهای غربی نیست و این ترقه بازی ها بی جواب نخواهند ماند.

این شهروند اردکانی افزود:آنها خیال کردند که میتوانند در ایران ترقه بازی کنند و در بروند، به گفته رهبر انقلاب دیگر زمان بزن و در رو تمام شده است.

حسین صحرایی ادامه داد: سپاه با این اقدام بجا نشان داد که آرامش و امنیت و پاسداشت خون شهدای وطن در هیچ کجای جهان بی جواب نخواهد ماند و اجازه زیاده خواهی به مزدوران و تروریست های تکفیری نخواهند داد.

انتهای پیام:ر*ح.ا

 


آخرین عناوین آخرین عناوین