Skip to Content

شناسه : 33223796
سرمربی تیم خاتم اردکان:


سرمربی تیم خاتم اردکان گفت: حمایت هواداران انگیزه تیم ما را بیشتر کرده و توانستیم راحت تر مقابل میزبان خود بازی کنیم.

میرحسینی پس از برتری سه برصفر تیمش برابر سایپا در مصاحبه با اردکان گویا گفت: کار تیم ما در مقابل سایپا ستودنی بود و با اشتباهات کمی که داشتیم توانستیم به برد دست پیدا کنیم.

سرمربی تیم خاتم اردکان افزود: می‌دانستیم بازی سختی در پیش داریم، چرا که در این فصل 2 بار از سایپا شکست خورده بودیم اما با انگیزه و برای پیروزی پا به زمین گذاشتیم.دو تغییر تاکتیکی در تیم باعث پیروزی ما شد، اول زدن سرویس های خوب و دوم تقویت دفاع روی تور که بازیکنانم به خوبی این تاکتیک ها را درزمین به اجرا گذاشتند.

وی ادامه داد: اگر این تاکتیک ها به عمل تبدیل نمی شد تیم سایپا تیم برنده این میدان بود و با شکست تهران را ترک می کردیم.در کار دفاعی خیلی خوب پیش رفتیم و توانستیم سرویس‌های اثربخشی بزنیم و باعث شد دریافت‌های حریف به خوبی به دست پاسور نرسد.

میرحسینی تاکید کرد: در دیدارهای مرحله پلی آف فشار بیشتری بر روی کادر فنی و بازیکنان وارد می شود و تیمی در این مرحله برنده است که بتواند بر استرس بازی های این مرحله غلبه کند.

وی در پایان از حضور تماشاگرانی که از اردکان برای تماشای بازی تیم خاتم راهی تهران شده بودند تشکر کرد و گفت: حمایت هواداران انگیزه تیم ما را بیشتر کرده و توانستیم راحت تر مقابل میزبان خود بازی کنیم.

انتهای پیام/ر


آخرین عناوین آخرین عناوین