Skip to Content

شناسه : 28536153
سرداری اردکانی مطرح کرد


معاون اردکانی تبار امور پرورشی اداره کل آموزش و پرورش با اشاره به ظرفیت دانش آموزان در حوزه‌های فرهنگی، گفت: امسال 75 درصد دانش آموزان یزدی در مسابقات قرآن‌ و عترت شرکت کردند.

به گزارش اردکان گویا به نقل از خبرگزاری ایسنا؛ «حاج علی سرداری اردکانی» در مراسم اختتامیه جشنواره استانی مسابقات قران، عترت و نماز دانش آموزان استان یزد، اظهار کرد:‌ امسال 155 هزار دانش‌آموز استان درمرحله آموزشگاهی در 14 رشته مسابقات قرآن، عترت و نماز شرکت کردند که این رقم معادل 75 درصد دانش‌آموزان استان است .

وی به رقابت افزون بر یک هزار و 700 نفراز دانش آموزان استان درمرحله استانی این مسابقات اشاره کرد و گفت:خوشبختانه حضور دانش آموزان در این دوره از مسابقات مطلوب و پرشور بوده است.

معاون اردکانی تبار امور فرهنگی و پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد برگزاری با شکوه این جشنواره را نشانه علاقمندی دانش آموزان به فرهنگ و معارف قرآنی دانست و بیان کرد: توسعه فرهنگ قرانی و معارف اسلامی از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی است که همه ما باید قدردان این نعمت الهی باشیم.

گفتنی است که جشنواره استانی مسابقات قرآن، عترت و نماز به مدت چهار روز در کانون ولایت تفت برگزارو نفرات برگزیده 14 رشته از این رقابت معرفی و تجلیل شدند.


آخرین عناوین آخرین عناوین