Skip to Content

شناسه : 35643502


رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در جمع بازیکنان تیم والیبال خاتم اردکان حاضر شد و از زحمات آن‌ها قدردانی و تجلیل به عمل آورد.

به گزارش اردکان گویا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ «محمد رضا تابش» با حضور در جمع بازیکنان و کادر فنی تیم والیبال خاتم اردکان، ضمن آرزوی موفقیت برای این تیم در مسابقات پیش رو، از تلاش آن ها در جهت کسب مقام نایب قهرمانی ایران و قهرمانی والیبال قاره آسیا تقدیر کرد.

نماینده مردم شهرستان اردکان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اصرار فدراسیون والیبال مبنی بر حضور این تیم در مسابقات سال جاری باشگاه‌های مردان جهان، عنوان داشت: امیدوارم با نگاه ملی به تیم والیبال خاتم اردکان نگریسته شود و مسئولان همه تلاش و همت خود را در جهت موفقیت نماینده ایران در این دوره از مسابقات انجام دهند.

وی همچنین ضمن تسلیت ایام سوگواری دهه آخر صفر، افزود: با رعایت معیار‌های اخلاقی و ارتقا‌ی روحیه تلاش جمعی می توان ضمن درخشش در لیگ برتر والیبال، نماینده شایسته‌ای برای والیبال کشورمان در میدان جهانی شد.

در پایان این دیدار مدیر عامل و کادر فنی تیم والیبال خاتم اردکان؛ پیگیری‌های تابش را عامل شکل گیری تیم و کسب موفقیت‌های اخیر دانستند و از زحمات وی تقدیر و تشکر کردند.


آخرین عناوین آخرین عناوین