Skip to Content

شناسه : 35002841
مقیمی تاکید کرد


فرماندار اردکان در مراسم تجلیل از دانش آموزان ورزشکار، گفت: برنامه‌های علمی آموزش‌ و پرورش شهرستان با همکاری مؤثر ورزش و جوانان، زمینهٔ پیشرفت و ارتقای ورزش جوانان را فراهم کرده است.

به گزارش اردکان گویا به نقل از واحد روابط عمومی فرمانداری شهرستان اردکان؛ «هادی مقیمی»، افزود: ورزش مهم‌ترین نقش را در سالم‌سازی جسم و روح و روان دارد و متأسفانه هنوز بعد از گذشت سال‌ها از انقلاب شکوهمند اسلامی، ما هنوز نتوانسته‌ایم اهمیت و اولویت ورزش را در بین خانواده‌ها فرهنگ‌سازی کنیم.

وی ادامه داد: امروزه هزینه‌هایی که برای درمان می‌شود اگر تنها ۱۰ درصد آن صرف ورزش می‌شد، هم افراد جامعه سالم بودند وهم بسیاری از مشکلات روحی و روانی و آسیب‌های اجتماعی در جامعه رخ نمی‌داد.

مقیمی خطاب به دانش آموزان ورزشکار اردکان گفت: شما عزیزان پیشتاز حرکتی شدید که باعث می‌شود فرهنگ ورزش کردن در جامعه به‌خوبی شناخته و ارتقا پیدا کند.

وی افزود: ورزش قهرمانی در ارتقای روحیه و بالا بردن اعتمادبه‌نفس جامعه بسیار مؤثر است و موفقیت ورزشکاران در سطوح بین‌المللی باعث شده که حرکتی نو در ورزش در رشته‌های والیبال، کشتی، ورزش‌های رزمی و فوتبال در کشور شروع شود و این حرکت بسیار مؤثر و ارزشمند است.

مقیمی گفت: از شهرستان اردکان ۶ تیم در سطح لیگ برتر کشور حضور دارند و این نوید روزهای خوبی را می‌دهد.

فرماندار اردکان بیان داشت: اگر زیرساخت‌های اخلاقی در جامعه ما تقویت شود همه مشکلات حل می‌شود و اگر زمینه ورزش برای همه افراد جامعه به وجود بیاید بسیاری از مشکلات شهر برطرف می‌شود.

در پایان از ۲۳ مقام آور کشوری دانش‌آموزی و ورزشکاران نوجوان و جوان اردکان تجلیل شد.


آخرین عناوین آخرین عناوین