Skip to Content

شناسه : 29909811
سرمربی تیم فوتبال ساحلی ایفا سرام اردکان:


سرمربی تیم فوتبال ساحلی ایفا سرام اردکان گفت:ین بازیکنان در آینده حرف‌های زیادی برای گفتن دارند و به‌طور حتم روزی تاریخی برای فوتبال ساحلی کشورمان رقم خورد که ستاره‌های آینده نیز رونمایی شدند.

به گزارش اردکان گويا؛ سرمربی تیم فوتبال ساحلی ایفا سرام اردکان گفت: جوان‌گرایی در فوتبال ساحلی کشور نوید یک تیم ملی آتیه‌دار در سال‌های آتی را می‌دهد.
علی رحیمی افزود: بازی در بندرعباس و مقابل هواداران پرشورش همواره سخت و نفس‌گیر بوده است.وی با بیان اینکه هر دو تیم از وجود بازیکنان جوانی بهره می‌بردند که آینده فوتبال ساحلی کشور را تامین می‌کردند، تصریح کرد: این بازیکنان در آینده حرف‌های زیادی برای گفتن دارند و به‌طور حتم روزی تاریخی برای فوتبال ساحلی کشورمان رقم خورد که ستاره‌های آینده نیز رونمایی شدند.
رحیمی با اشاره به اینکه به تیم شهرداری بابت جوان‌گرایی و اعتماد به جوانان بومی تبریک می‌گویم، اضافه کرد: از تیم شهرداری به‌طور حتم در هفته‌های آتی و سال‌های آینده بیشتر خواهیم شنید و این موضوع جوان‌گرایی در فوتبال ساحلی کشور نوید یک تیم ملی آتیه‌دار در سال‌های آتی را می‌دهد.
وی در پایان گفت: پس از اخراج دروازه‌بانمان کمی بازی را از دست دادیم اما در وقت سوم بازیکنانم با اعتمادبه‌نفس و اجرای دستورات تاکتیکی توانستند پیروز از زمین خارج شوند.


آخرین عناوین آخرین عناوین