Skip to Content

شناسه : 34888445


واحد روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر اردکان در واکنش به مطلب منتشر شده کانال تلگرامی تریبون با عنوان «پیشرو درخلاقیت یا آخر سطح فهم» جوابیه ای را صادر کرد.

به گزارش اردکان گویا؛ متن این جوابیه، بدین شرح می باشد:

1-بحث کمبود آب، صرفه جویی و استفاده بهینه از این نعمت خدادای وظیفه یکایک همشهریان، ارگان ها و نهادها می باشد وشهرداری نیز از این قاعده مستثنی نیست.

2- درخصوص آب نمای باغ ملی باید گفت شهرداری با توجه به شروع فصل تابستان وگرمای شدید هوا جهت صرفه جویی درمصرف آب طی زمان تعیین شده و برنامه مشخص از آب حوض های میادین و پارک ها به عنوان منبع تامین آب استفاده می کند تا کارکنان شهرداری هم بتوانند به نظافت وتمیزی آب نما بپردازند و هم فضای سبز داخل پارک ها با مشکل کم آبی مواجه نشود.

3-هدف شهرداری از ایجاد آبنمای هارمونیک، زیبا سازی شهر و محلی برای گذراندن اوقات فراغت همشهریان است که در طول سال نیز از آن استفاده می شود و عکسی که گرفته شده زمانی است که حوض آب تخلیه شده تا آب آن برای آبیاری درختان و فضای سبز باغ ملی استفاده شود و باید گفت آب نما مشکلی ندارد و از آن نیز استفاده می شود.

4- شهرداری اردکان اعتقاد دارد رمز موفقیت در خدمت رسانی به مردم، تلاش بی وقفه کارمندان وکارکنان شهرداری درارائه خدمات بهتروهمچنین همکاری و همدلی همه مردم وبه خصوص اصحاب رسانه است تا با انتقادات و پیشنهادات  صحیح خود شهری سرشار نشاط و شادابی داشته باشیم.


آخرین عناوین آخرین عناوین