Skip to Content

شناسه : 35245274
رئیس بسیج سازندگی سپاه الغدیر استان یزد:


رئیس اردکانی تبار بسیج سازندگی سپاه الغدیر استان یزد، خاطرنشان کرد: در گروه‌ های جهادگران بسیجی از آحاد مختلف جامعه از جمله دانش‌آموز، افراد عادی، مهندسان، پزشکان و... حضور دارند.

به گزارش اردکان گویا؛ «سید محمد میر قانعی اردکانی» در طی گفت و گویی با یزدرسا در حاشیه برگزاری اقتدار سپاهیان محمد رسول‌الله (ص) 2، اظهار کرد: از 9 تا 29 شهریورماه سال جاری اقتدار سپاهیان محمد رسول‌الله 2 را با حضور اقشار مختلف بسیج و حداقل 140 گروه جهادی و با ظرفیت بیش از 2000 نفر در یک بازه زمانی در عرصه‌های مختلف را شاهد هستیم.

وی، ادامه داد: جهادگران بسیجی در عرصه‌های مختلف عمرانی و آبادانی، کشاورزی، منابع طبیعی و محیط‌زیست، بهداشت درمان و آموزش پزشکی، مشاوره‌های مختلف شغلی، تحصیلی، حقوقی، خانواده، خدمت‌رسانی به نیازمندان در زمینه‌های مختلف اشتغال، کارآفرینی، اقتصاد مقاومتی که سرجمع این فعالیت‌ها در مناطق محروم داخل و خارج از استان با محوریت حواشی شهرها این برنامه در حال انجام است.

رئیس اردکانی تبار بسیج سازندگی سپاه الغدیر استان یزد با بیان اینکه مناطق هدف گروه‌های جهادی تعریف‌شده است و اولویت هم حواشی شهرها هست، اذعان کرد: تقریباً 40 گروه جهادی در یزد اقدامات و برنامه‌های خوبی را انجام داده‌اند؛ که خدمت‌رسانی به مناطق کمتر برخوردار و زلزله‌زده اهم آن‌ها است.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه گروه‌های خدمات رسان محله محور هم در سطح پایگاه‌ها در حال شکل‌گیری است، تصریح کرد: در گروه‌های جهادگران بسیجی از آحاد مختلف جامعه ازجمله دانش‌آموز، افراد عادی، مهندسان، پزشکان و ... حضور دارند.


آخرین عناوین آخرین عناوین