Skip to Content

شناسه : 34883510
با حضور سرپرست بخشداری خرانق؛


جلسه هم اندیشی پیرامون مشکلات روستای رباط پشت بادام از توابع بخش خرانق اردکان با حضور سرپرست بخشداری خرانق و رئیس اداره منابع طبیعی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش اردکان گویا به نقل از واحد روابط عمومی بخشداری خرانق از توابع شهرستان اردکان؛ «جاوید عیدانی اصل» در طی این نشست، ضمن تقدیر از حضور مدیران و نمایندگان ادارات در بخش خرانق و روستای رباط پشت بادام با تاکید بر لزوم توجه ویژه به روستاها به خصوص روستاهای محروم همکاری و تعامل سازنده را عاملی مهم در جهت رفع موانع و مشکلات موجود در روستاها دانست و خواستار ادامه اینگونه همکاری ها از سوی ادارات مرکز شهرستان شد.

سرپرست بخشداری خرانق، در ادامه یکی از اصلی ترین مشکلات روستای رباط پشت بادام را در حوزه ی زمین برشمرد و خواستار رفع موانع موجود درراستای واگذاری اراضی به روستاییان و تامین زیرساختهای لازم در جهت ساخت و سازهای جدید شد.

در پایان این نشست نیز رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان اردکان و نمایندگان ادارات نیز به بیان نقطه نظرات خود پرداخته و در جهت رفع مشکلات روستاها در حوزه های تحت اختیار خود قول مساعد همکاری دادند.

جانمایی زمین جهت احداث ورزشگاه چمن مصنوعی، بازدید از کاروانسرای روستای رباط پشت بادام و رسیدگی به مشکل نانوایی روستا از دیگر برنامه های سرپرست بخشداری خرانق در روستای رباط پشت بادام شهرستان اردکان بود.


آخرین عناوین آخرین عناوین