Skip to Content

شناسه : 34876958
برای دومین بار؛


دومین جلسه هم اندیشی روسای شوراها، دهیاران و سرپرست بخشداری خرانق از توابع شهرستان اردکان با موضوع رفع اختلاف اراضی بنیاد مسکن و منابع طبیعی در محل بخشداری خرانق برگزار شد.

به گزارش اردکان گویا به نقل از واحد روابط عمومی بخشداری خرانق از توابع شهرستان اردکان؛ در این نشست جاوید عیدانی یکی از مهمترین موضوعات و مشکلات بخش وسیع خرانق را در حوزه ساخت و ساز روستایی و واگذاری اراضی در روستاها دانست و بر چگونگی رفع مشکلات موجود با همکاری شوراها، دهیاران و ادارات مرتبط تاکید کرد.

سرپرست بخشداری خرانق اردکان موضوع اختلاف اراضی و تعیین نوع مالکیت زمین در روستاها میان  بنیاد مسکن و منابع طبیعی را یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در چگونگی تامین زیرساختهای لازم برای ساخت و ساز در روستاها خواند و خواستار رفع اصولی و اتخاذ تمهیدات لازم برای جلوگیری از بروز مشکلات بعدی دانست.

وی در ادامه به تهیه سند راهبردی بخش خرانق اشاره کرد و افزود: با همکاری متخصصان و به صورت کاملا علمی در صدد تهیه سند جامع راهبردی بخش خرانق هستیم و با همیاری شوراها و دهیاران در آینده ای نزدیک با روشی کاملا علمی و تخصصی مشکلات روستاها را تا حدودی مرتفع و با برنامه ریزی از پیش تعیین شده در جهت ارتقای جایگاه روستاها خواهیم کوشید.

در پایان این نشست با توجه به نزدیک شدن به روز دهیار با حضور دهیاران و روسای شوراهای اسلامی تصمیماتی در خصوص چگونگی گرامیداشت این روز اتخاذ شد.


آخرین عناوین آخرین عناوین